Мэдээ:
  • Төрөлт: Улсын хэмжээнд 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар 77 601 эх төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 543 төрөлтөөр буюу 0.7 хувиар өссөн байна. Амьд төрсөн хүүхэд: 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар улсын хэмжээнд 78 223 хүүхэд амьд төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 695 хүүхдээр буюу 0.9 хувиар өсчээ. Төрөлтийн түвшин 1000 хүн амд 24.8 байна. Эхийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар эхийн эндэгдлийн 18 тохиолдол бүртгэгдэж, 100 000 амьд төрөлтөд 23.0 байна. Өнгөрсөн оны мөн үеэс 3 төрөлтөөр буюу 100 000 амьд төрөлтөд 4.1-оор буурсан байна. Нялхсын эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар нялхсын эндэгдлийн 1040 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 13.3 ногдож байна. Өнгөрсөн оны мөн үетэй харьцуулахад 3 тохиолдлоор нэмэгдсэн хэдий ч 1000 амьд төрөлтөд 0.1-оор буурсан үзүүлэлттэй байна. Тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдлийн 1262 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 16.1 ногдож байгаа нь өмнөх оны мөн үетэй харьцуулахад 48 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 0.8-оор буурсан байна. Нас баралт: 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар улсын хэмжээнд нас баралтын 17 123 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 208 тохиолдлоор буурсан байна. Нийт нас баралтын 10 471 тохиолдол буюу 61.2 хувь нь эрэгтэй, 6652 буюу 38.8 хувь нь эмэгтэй байна. Халдварт өвчин: Улсын хэмжээнд 2019 оны жилийн эцсийн байдлаар 28 төрлийн 45 232 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж, 10 000 хүн амд 139.7 ногдож байна. Өмнөх оны мөн үеэс 3158 тохиолдлоор буюу 10 000 хүн амд ногдох өвчлөл 7.3-оор нэмэгдсэн байна.
2014 онд үндсэн, төрөлжсөн, дээшлүүлэх мэргэшлийн сургалт төгсөгчдийн онолын шалгалтын хуваарь
   
           
Овог Нэр Мэргэшлийн чиглэл Сургалт эрхлэгч байгууллага Код Шалгалт авах анги Шалгалт эхлэх цаг Шалгалт авах өдөр
1. Үндсэн мэргэжлийн сургалт 
1 Өнөрхан Айгул Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1001 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
2 Баасанхүү  Амаржаргал Дотрын өвчин судлал Ач АУДС 1002 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
3 Чагнаадорж Амарзаяа Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1003 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
4 Мөнхсүрэн  Ачитмаа  Дотрын өвчин судлал УГТЭ 1004 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
5 Лхагвасүрэн Баасансүрэн Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1005 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
6 Бат-Эрдэнэ Бадамгарав Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1006 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
7 Алтангэрэл Бадампагамдулам  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1007 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
8 Ням-осор  Бадамцэцэг  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1008 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
9 Бөхбилэг Байгал Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1009 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
10 Пүрэвдорж Байгаль Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1010 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
11 Цэвэгжав Батжаргал Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1011 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
12 Бат-Өлзий Баярт Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1012 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
13 Ваанчиг  Буянжаргал  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1013 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
14 Баярсайхан Дэлгэрмаа Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1014 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
15 Банзрагч Золбоо Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1015 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
16 Цэндсүрэн  Ичинхорлоо  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1016 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
17 Болдбаатар Мөнхцэцэг Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1017 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
18 Дашзэвэг  Мөнх-эрдэнэ   Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1018 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
19 Цэвээнгомбо Намхайдорж Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1019 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
20 Намсрайжав Наран-Ундрах Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1020 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
21 Очир  Нацагмаа  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1021 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
22 Цоггэрэл Октябрь Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1022 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
23 Буянжаргал Оюун-Эрдэнэ Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1023 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
24 Оюунбилэг  Солонго  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1024 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
25 Энхтайван Сувдаа Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1025 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
26 Нарангэрэл Түвшинбаяр Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1026 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
27 Цэвэлмаа  Тунгалаг  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1027 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
28 Очирбат Тунгалагтуяа Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1028 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
29 Лхагвадорж Ундармаа Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1029 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
30 Баатарням Уранчимэг Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1030 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
31 Цогтгэрэл Уянга Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1031 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
32 Түмэнхүү   Цолмонзаяа  Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1032 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
33 Нанжид Шүхэрцэнд Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1033 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
34 Даваасамбуу Энхцэцэг Дотрын өвчин судлал УНТЭ 1034 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
35 Уранбаяр Эрдэнэ-Очир Дотрын өвчин судлал УХТЭ 1035 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
36 Пүрэвжал Бадамдулам Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1036 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
37 Гангаршамид Бадамзул Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1037 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
38 Жаргалсайхан Батцэцэг Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1038 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
39 Гантулга Ганзул Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1039 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
40 Нүдэн Гансугар Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1040 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
41 Дэндэв Должин Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1041 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
42 Батсайхан Золзаяа Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1042 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
43 Жанцандорж Мөнхбат Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1043 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
44 Лхагважав Мөнхдэлгэр Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1044 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
45 Батжаргал Мөнхцэцэг Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1045 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
46 Дамдинрагчаа Нарантуяа Уламжлалт анагаах ухаан судлал УАШУТҮК 1046 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
47 Энхбат Номонзул Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1047 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
48 Цэрэнбалжир Нямцэрэн Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1048 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
49 Цэндсүрэн Оюунчимэг Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1049 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын13
50 Баасандорж Рэгзэдмаа Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1050 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
51 Ламганжав Санжаасүрэн Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1051 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
52 Ганболд Тамир Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1052 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
53 Батжаргал Тэмүүлэн Уламжлалт анагаах ухаан судлал УАШУТҮК 1053 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
54 Цэрэндорж Ундрах Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1054 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
55 Алтанхуяг Уранцэцэг Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1055 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
56 Бадамраа Уянга Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1056 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
57 Даваахүү Хонгорзул Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1057 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
58 Пүрэвдорж Хосбаяр Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1058 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
59 Нацагдорж Хулан Уламжлалт анагаах ухаан судлал УАШУТҮК 1059 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
60 Баттөр Шинэн Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1060 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
61 Даваадорж Энхжаргал Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1061 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
62 Жаргалсайхан Энх-Уянга Зүү төөнө засал судлал УАШУТҮК 1062 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
63 Рэнцэндорж Эрдэнэзаяа Уламжлалт анагаах ухаан судлал УАШУТҮК 1063 ЭМХТ-ийн 105 тоот 9:00 10 сарын13
64 Чүлтэм Амарсайхан Мэс засал судлал УНТЭ 1064 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
65 Учрал Ариун-Эрдэнэ Мэс засал судлал УГТЭ 1065 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
66 Эрдэнэбаатар Балжинням Мэс засал судлал УНТЭ 1066 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
67 Жамсранжав Батзориг Мэс засал судлал УНТЭ 1067 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
68 Эрдэнэдалай Бат-Эрдэнэ Мэс засал судлал УНТЭ 1068 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
69 Бакел Бахберген Мэс засал судлал УНТЭ 1069 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
70 Нинжбадгар Бямбацогт Мэс засал судлал УНТЭ 1070 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
71 Очирбат Зургаанжин Мэс засал судлал УНТЭ 1071 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
72 Ганболд Лхагвасүрэн Мэс засал судлал УНТЭ 1072 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
73 Гүндэгмаа Мөнх-эрдэнэ   Мэс засал судлал УНТЭ 1073 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
74 Баянбаатар Сүхбаатар Мэс засал судлал УНТЭ 1074 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
75 Бат-Эрдэнэ Сүхнаран Мэс засал судлал Ач АУДС 1075 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
76 Мөнхтогтох Түвшинбаяр Мэс засал судлал УНТЭ 1076 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
77 Лутсайхан Тунгалагтамир Мэс засал судлал Ач АУДС 1077 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
78 Уламбаяр Ууганбаяр Мэс засал судлал УНТЭ 1078 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
79 Бат-Эрдэнэ Цолмон Мэс засал судлал УНТЭ 1079 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
80 Пүрэвсүрэн Чинзориг Мэс засал судлал УНТЭ 1080 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
81  Баярсайхан  Чинсанаа  Мэс засал судлал УГТЭ 1081 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
82 Түвшинбаатар Шинэбаяр Мэс засал судлал Ач АУДС 1082 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
83 Эрдэнэбат Энхзоригт Мэс засал судлал Ач АУДС 1083 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
84 Баярсайхан Энхтөр Мэс засал судлал УНТЭ 1084 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
85 Хүрхээвай Яакып Мэс засал судлал Ач АУДС 1085 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
86 Дашдаваа Адьяаням Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1086 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
87 Наранбилэг Байгальмаа Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1087 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
88 Галиард Буянхишигт Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1088 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
89 Цэрэндоо Даваасүрэн Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1089 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
90 Аманбай Көрихбай Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1090 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
91 Түдэвдагва Мөнхтуул Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1091 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
92 Ганбаатар Мөнхцацрал Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1092 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
93 Энхсайхан Олзбаатар Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1093 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
94 Балжир Отгонхүү Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1094 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
95 Буянхишиг Цэвээндулам Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1095 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
96 Очбадрах Энхзаяа Сүрьеэ судлал ХӨСҮТ 1096 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
97 Сампилванжил Ариунаа Хавдар судлал ХСҮТ 1097 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
98 Наранцэцэг Бүдханд Хавдар судлал ХСҮТ 1098 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
99 Дүгэр Дулмаа Хавдар судлал ХСҮТ 1099 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
100 Батжаргал Үүрцайх Хавдар судлал ХСҮТ 1100 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
101 Саранхүү Чанцалдулам Хавдар судлал ХСҮТ 1101 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
102 Эрдэнэбаатар Элбэгжаргал Хавдар судлал ХСҮТ 1102 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
103 Эрдэнэбат Энхсаруул Хавдар судлал ХСҮТ 1103 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын13
104 Соёллхам Бадамхишиг Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1104 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
105 Хандаа Ганчимэг Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1105 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
106 Мэндбаяр Дөлгөөн Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1106 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
107 Цэнд-Аюуш Майцэцэг Чих хамар хоолой судлал ЭМЖЖ 1107 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
108 Нэргүй Оюун-Эрдэнэ Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1108 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
109 Цагаанхүү Рэнцэндорж Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1109 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
110 Ганболд Солонготуяа Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1110 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
111 Жаргалсайхан Цолмон Чих хамар хоолой судлал УНТЭ 1111 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
112 Жавзандулам Гантулга Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1112 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
113 чулуунбат Должинсүрэн Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1113 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
114 Амар Оюунжаргал Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1114 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
115 Борис Хандармаа Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1115 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
116 Дагвадорж Цогтсайхан Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1116 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
117 Төмөрбаатар Энхсайхан Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1117 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
118 Пэрэнлэйсамбуу Энх-Учрал Сэтгэцийн эмгэг судлал СЭМҮТ 1118 ЭМХТ-ийн 105 тоот 11:00 10 сарын13
119 Бадамжамц Алтантуяа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1119 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
120 Очир  Ариунаа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1120 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
121 Баттөр Батдэлгэр Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1121 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
122 Батмөнх Болорцэцэг Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1122 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
123 Олзвойбаатар Болор-Эрдэнэ Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1123 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
124 Бат-Өлзий Буд Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1124 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
125 Магсаржалам Буянхүү Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1125 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
126 Норовсамбуу Лхагвадулам Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1126 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
127 Тэрбиш Мөнхжаргал Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1127 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
128 Батмөнх Мөнхчимэг Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1128 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
129 Баттулга Номин Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1129 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
130 Батбаяр Одонгоо Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1130 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
131 Магсаржалам Отгончимэг Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1131 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
132 Жамсран Оюунзул Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1132 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
133 Бат-Очир Сарантуяа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1133 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
134 Шаравсэнгээ Сүнжидмаа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1134 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
135 Эрдэнэ Тунгалаг Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1135 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
136 Батцогт Туул Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1136 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
137 Ганбазар Уранцацрал Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1137 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
138 Цогтбаяр Үүрцайх Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1138 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
139 Энхбаяр Цэвэлмаа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1139 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
140 Банди Энхцэцэг Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1140 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
141 Даш-Юндэн Янжинлхам Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1141 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
142 Гомбо Янжмаа Хүүхдийн өвчин судлал ЭХЭМҮТ 1142 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
143 Оргодол Ариунтунгалаг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1143 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
144 Цогтоо Ариунчимэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1144 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
145 Арслан Байгал Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1145 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
146 Лутбаяр Батцэцэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1146 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
147 Гансүх Батчимэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1147 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
148 Лхагвасүрэн Бат-Эрдэнэ Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1148 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
149 Сандуй Буянжаргал Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1149 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
150 Баярдорж Гэрэлтуяа Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1150 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
151 Самбуудорж Даваацэрэн Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1151 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
152 Норжин  Жаргалсайхан Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1152 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
153 Жанчив Мөнхцэцэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1153 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
154 Пүрэвдорж Мягмарцогт Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1154 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
155 Баян-Очир Оюунчимэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1155 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 13:00 10 сарын13
156 Жамбалдорж Пүрэвдулам Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1156 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
157 Сүхбаатар Пүрэвсүрэн Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1157 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
158 Дашгэмпил Пүрэвсүрэн Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1158 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
159 Дондов Сарантуяа Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1159 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
160 Төмөрбаатар Төмөрхуяг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1160 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
161 Мандшир Үүрийнтуяа Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1161 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
162 Доржжанцан Уянга Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1162 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
163 Пүрэвжав Уянгабилэг Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1163 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
164 Лэншин Чимэдрагчаа Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1164 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
165 Эрдэнэтост Энхзаяа Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1165 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
166 Чимэдлхам Эрдэнэсувд Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1166 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
167 Нацагдорж Эрдэнэсүрэн Сэргээн засал судлал Оргил ТӨХК 1167 ЭМХТ-ийн 105 тоот 13:00 10 сарын13
168 Эрдэнэбаатар Ариунцэцэг Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1168 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
169 Цэрэннамжил Баасанжаргал Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1169 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
170 Тогтохбаяр Батбилэг Мэдээгүйжүүлэг судлал УГТЭ 1170 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
171 тогоо Батдорж Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1171 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
172 Мягмарцэрэн Батчимэг Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1172 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
173 Отгонбаяр Ганболд Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1173 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
174 Өлзийбат Гэрэлмаа Мэдээгүйжүүлэг судлал УГТЭ 1174 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
175 Жамсранжав Дашдорж Мэдээгүйжүүлэг судлал УГТЭ 1175 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
176 Далхсүрэн Нэргүй Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1176 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
177 Цэдэвсүрэн Нэргүйхүү Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1177 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
178 Төмөрбаатар Оргилсайхан Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1178 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
179 Бөхсуурь Төмөрбаатар Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1179 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
180 Хайдав Уянга Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1180 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
181 Цэдэн-Иш Цэвэлмаа Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1181 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
182 Доржпалам Энх-Амгалан Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1182 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
183 Тулгаа Энхцэцэг Мэдээгүйжүүлэг, эрчимт эмчилгээ УНТЭ 1183 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
184 Мүшелбай Ахбота Мэдрэл судлал УНТЭ 1184 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
185 Ойдовсамбуу  Батаа  Мэдрэл судлал УГТЭ 1185 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
186 Чимэддорж  Батгэрэл  Мэдрэл судлал УГТЭ 1186 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
187 Сайнжаргал Баянбат Мэдрэл судлал УНТЭ 1187 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
188 Мөнхдаш  Баяржавхаа  Мэдрэл судлал УГТЭ 1188 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
189 Жанцанхорол Гончигдорж Мэдрэл судлал УНТЭ 1189 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
190 Бүрнээ Молор-Эрдэнэ Мэдрэл судлал УНТЭ 1190 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
191 Даваасүрэн  Оюунгэрэл  Мэдрэл судлал УГТЭ 1191 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
192 Эрхэмбаяр  Пүрэвсүрэн  Мэдрэл судлал УГТЭ 1192 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
193 Ганболд  Саруултуяа  Мэдрэл судлал УГТЭ 1193 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
194 Дэнсмаа Түвшинжаргал Мэдрэл судлал УНТЭ 1194 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
195 Баасанхүү  Ууганбаяр Мэдрэл судлал УНТЭ 1195 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
196 Бямбасүрэн Үүрийнтуяа Мэдрэл судлал УНТЭ 1196 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
197 Сүхбаатар  Чулуунжаргал  Мэдрэл судлал УГТЭ 1197 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
198 Сарангэрэл Энхсайхан Мэдрэл судлал УНТЭ 1198 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
199 Пүрэвсүрэн Болортуяа Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1199 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
200 Нямдаваа Гантуул Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1200 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
201 Төмөр Мандухай Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1201 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
202 Амгалан Оюунболд Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1202 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
203 Мягмаржав Оюунзаяа Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1203 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
204 Түвшинтөгс Сэлэнгэ Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1204 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
205 Эрдэнэчулуун Цэвэлмаа Халдварт өвчин судлал ХӨСҮТ 1205 ЭМХТ-ийн 105 тоот 15:00 10 сарын13
206 Пүрэвдорж Болортунгалаг Нүд судлал УНТЭ 1206 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
207 Гансүх Баярмаа Нүд судлал УНТЭ 1207 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 15:00 10 сарын13
2. Төрөлжсөн мэргэжлийн сургалт 
208 Байгавал Алтангүл Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2001 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
209 Гунгааням Алтанхуяг Шээс ялгаруулах замын мэс засал судлал  УНТЭ 2002 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
210 Хонхай Амандых Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2003 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
211 Шугар Баасанжаргал Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2004 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
212 Ганбат Батмөнх Шээс ялгаруулах замын мэс засал судлал  УНТЭ 2005 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
213 Батмагнай Баяндалай Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2006 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
214 Гантулга Ганболд Шээс ялгаруулах замын мэс засал судлал  УНТЭ 2007 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
215 Дамдинсүрэн  Ганчимэг  Хоол боловсруулах замын эмгэг судлал УГТЭ 2008 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
216 Лувсанцэрэн Далайжаргал Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2009 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
217 Сүхбаатар Дулмаа Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2010 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
218 Батсайхан Золзаяа Зүрх судасны эмгэг судлал  УГТЭ 2011 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
219 Сайнбилэг Мөнхтуяа Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2012 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
220 Эрдэнэбилэг Мөнхцэцэг Нүдний сувилахуй судлал УНТЭ 2013 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
221 Пүрэвсүрэн Мягмарсүрэн Шээс ялгаруулах замын мэс засал судлал  УНТЭ 2014 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
222 Мядаг Нарантуяа Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2015 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
223 Батцагаан  Одонтуяа Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2016 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
224 Бямбабаяр Өлзийхишиг Хүүхдийн зүрх судас ЭХЭМҮТ 2017 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
225 Дулмаа Сувдбилэг Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2018 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
226 Нордов Урангоо Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2019 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
227 Лхагвасүрэн Ууганчимэг Зүрх судасны эмгэг судлал УНТЭ 2020 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
228 Ундмаа  Халиунаа  Зүрх судасны эмгэг судлал  УГТЭ 2021 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
229 Цэрэгжав Цолмонтуяа Хавдрын хими эмчилгээ  ХСҮТ 2022 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
230 Цэмбэлцогт Цэрэнчимэд Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2023 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
231 Дамбасүрэн  Энх-Амгалан Зүрх судасны эмгэг судлал  УГТЭ 2024 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
232 Энхтүвшин Энхтамир Бөөрний эмгэг судлал  УНТЭ 2025 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
233 Батсүх Энхтуяа Нярайн сувилахуй судлал  ЭХЭМҮТ 2026 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 9:00 10 сарын 14
3. Дээшлүүлэх сургалт 
234 Дашболд Чимэдцэрэн Эрчимт эмчилгээ /4 сар/ УНТЭ 3001 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
235 Лхагвасүрэн Алтантуяа Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3002 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
236 Дорж Алтантуяа Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3003 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
237 Ойдовсамбуу  Батаа  Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3004 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
238 Чойжамц Батсүрэн Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3005 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
239 Чулуун Батхишиг Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3006 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
240 Оросоо Бат-Эрдэнэ Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3007 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
241 Пүрэвжав Бурмаа Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3008 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
242 Төрмөнх Бүрэнжаргал Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3009 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
243 Ганбат  Буян-Орших Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3010 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
244 Нацагдорж  Гантулга Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3011 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
245 Алтанхүү Мөнхбилгүүн Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3012 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
246 Билэгсайхан Мөнхзориг Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3013 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
247 Цэвэгмид Номинцэцэг Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3014 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
248 Чимэд-Очир Өнөрцэцэг Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3015 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
249 Доржсүрэн Рэнцэнханд Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3016 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
250 Баярмандах Саранзаяа Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3017 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
251 Сергей Сымбат Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3018 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
252 Нанзаддорж Төгсбаяр Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3019 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
253 Баяраа Туяажаргал Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3020 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
254 Уранбилэг Халиун Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3021 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
255 Энхтайван  Цэрэндулам Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3022 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
256 Сүхбаатар Чулуунжаргал  Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3023 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
257 Шаравжамц Энхмандах  Тархины судасны доплеронрафи судлал  УГТЭ  3024 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14
258 Ням Энхцэнгэл Эмэгтэйчүүдийн хэт авиа  МХАОН 3025 ЭМХТ-ийн 1 давхрын хурлын заал 11:00 10 сарын 14