Мэдээ:
  • Төрөлт: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар 58 081 эх төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 488 төрөлтөөр буюу 0.8 хувиар өссөн байна. Амьд төрсөн хүүхэд: 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар улсын хэмжээнд 58 525 хүүхэд амьд төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 563 хүүхдээр буюу 1.0 хувиар өсчээ. Амьд төрсөн хүүхдийн 29 978 буюу 51.2 хувь нь хүү, 28 547 буюу 48.8 хувь нь охин байна. Эхийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар эхийн эндэгдлийн 13 тохиолдол бүртгэгдэж, 100 000 амьд төрөлтөд 22.2 байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үетэй ижил хэдий ч 100 000 амьд төрөлтөд 0.2-оор буурсан байна. Нялхсын эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар нялхсын эндэгдлийн 771 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 13.2 ногдож байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үетэй харьцуулахад 24 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 0.5-оор буурсан үзүүлэлттэй байна. Тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдлийн 930 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 15.9 ногдож байгаа нь өмнөх оны мөн үетэй харьцуулахад 62 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 1.2-оор буурсан байна. Нас баралт: 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар улсын хэмжээнд нас баралтын 12 723 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 177 тохиолдлоор буурсан байна. Нийт нас баралтын 7724 тохиолдол буюу 60.7 хувь нь эрэгтэй, 4999 буюу 39.3 хувь нь эмэгтэй байна. Халдварт өвчин: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 9 сарын байдлаар 27 төрлийн 32 275 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж, 10 000 хүн амд 99.7 ногдож байна. Өмнөх оны мөн үеэс 1168 тохиолдлоор буюу 10 000 хүн амд ногдох өвчлөл 1.8-оор нэмэгдсэн байна.
ТӨРӨЛЖСӨН МЭРГЭШЛИЙН СУРГАЛТАД ЭЛСЭХ СУВИЛАГЧ, ТУСГАЙ МЭРГЭЖИЛТНИЙ НАРЫН НЭРС, ШАЛГАЛТЫН ХУВААРЬ

 

 

Кодоо харахаас өмнө доорх мэдээллийг заавал уншина уу

Нэг. Шалгалтад орох

Та шалгалтад ирэхдээ дараах бичиг баримтыг ЭХ ХУВИАР НЬ бэлдэж ирнэ үү!

Ø Иргэний үнэмлэх эсвэл лавлагаа

Ø Сургууль төгссөн диплом /Гадаад улсад төгссөн бол орчуулгын хамт/

Ø Шалгалтын төлбөр төлсөн баримт /шалгалтын төлбөрийг шалгалтад орж буй хүн бүр төлнө./

1. Шалгалтын төлбөр 10,000 төгрөг /илүү болон дутуу төлөлттэй баримт хүлээн авахгүй/

2. Хүлээн авах банк Төрийн сан

3. Хүлээн авах байгууллага Эрүүл мэндийн хөгжлийн төв

4. Зориулалт Шалгалтын төлбөр /Овог, нэр, регистрийн дугаар/

5. Дансны дугаар 100900020020

Ø Шалгалтад ирэхдээ балын харандаа /HB2/, баллуур авчирна.

Ø Хуваарилагдсан танхимд тогтсон цагт хүрэлцэн ирсэн байна.

Ø Кодыг цээжлэх шаардлагатай.

 

Хоёр. Шалгалтын дүнг харах

Шалгалтын дүнтэй 2019.09.26-ны өдөр www.hdc.mohs.mn сайтын ШАЛГАЛТ цэсээр дамжин “Шалгалтын нэгдсэн дүн” сонголтоор орж танилцана.

Элсэлтийн шалгалтын босго оноо 70 байх ба онооны дарааллаар жагсааж, тухайн мэргэшлийн чиглэлийн хяналтын тоонд багтаан хамгийн өндөр оноо авсан эмнэлгийн мэргэжилтнийг элсүүлнэ.

 

ТӨРӨЛЖСӨН МЭРГЭШЛИЙН ЭЛСЭЛТИЙН ШАЛГАЛТ

 ЗОХИОН БАЙГУУЛАХ ГАЗРЫН БАЙРШИЛ ХУГАЦАА

  1. Эрүүл мэндийн хөгжлийн төвийн II байр:  Санхүү эдийн засгийн дээд сургуулийн замын урд талд;
  2. 2019.09.24-өөс 25-ны өдрүүдэд 10:00 болон 14:00 цагаас дөрвөн ээлжээр явагдана. Хуваарийн дагуу шалгалт эхлэхээс 30 минутын өмнө оролцогчид ирж бэлтгэлээ хангасан байна. хоцорсон тохиолдолд оруулахгүй

 

2019.09.24-ны өдрийн 10:00 цаг 

ЭМХТ-ийн II байр1-р давхар 

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9535

НЭ89030329

Сүхбаатар

Алтан-Од

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9541

СЭ93011104

Даваажав

Алтантуяа

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9549

ИГ97020222

Отгондорж

Амаржаргал

ДО-ны техникч

  1.  

9543

СЭ89041373

Билэгсайхан

Амартайван

ДО-ны техникч

  1.  

9996

СШ81070703

Чунагсүрэн

Анхцэцэг

ДО-ны техникч

  1.  

9536

ПЮ93070904

Гантогтох

Ариунбаяр

ДО-ны техникч

  1.  

9510

РЖ90052607

Лхагвадорж

Бадамханд

Бага эмч

  1.  

9557

РК94043007

Буянхишиг

Балжинням

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9506

СЩ72111339

Ганбат

Батсайхан

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9530

ВМ78122002

Дамдинбазар

Батцэцэг

Бага эмч

  1.  

9553

ИЖ83012408

Дашдорж

Баянжаргал

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9538

МН90071478

Цогт

Баярсайхан

ДО-ны техникч

  1.  

9540

БЭ84112205

Есей

Ботакөз

Бага эмч

  1.  

9508

ПЕ88062705

Даваа

Булганчимэг

ДО-ны техникч

  1.  

9559

ДЮ70122261

Натжав

Бүрэнтөгс

Бага эмч

  1.  

9514

ЗД95022002

Цогт-очир

Галсандэлгэр

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9558

ЕЙ89040129

Бат-эрдэнэ

Ган-уянга

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9528

БЮ95050805

Тойшыбай

Гулжайна

ДО-ны техникч

  1.  

9560

АС68110408

Омбор

Гэрэлтуяа

Хөдөлгөөн засалч

  1.  

9562

ЙЙ93091102

Батзориг

Далайханд

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9534

ИО93050400

Намсрайжав

Дашням

ДО-ны техникч

  1.  

9533

ОС96042508

Пүрвээ

Дуламсүрэн

ДО-ны техникч

  1.  

9565

ЧГ87050917

Баасандорж

Жавхлантөгс

ДО-ны техникч

  1.  

9532

ЙЛ96042302

Лувсан

Ичинхорлоо

Бага эмч

  1.  

9507

НГ91102823

Маналжав

Маралмаа

Бага эмч

  1.  

9537

АД97072805

Баатарзоригт

Мягмаржалцан

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9545

СД90102316

Дугаржав

Мягмархүү

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9546

ЖЯ94080707

Гантөмөр

Намуунцэцэг

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9504

УЗ96061429

Ганболд

Наранцэцэг

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9547

БЛ90120616

Матай

Нарбота

ДО-ны техникч

  1.  

9564

ПЕ91050902

Мөнхбат

Нармандах

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9520

СИ85110707

Болормаа

Одгэрэл

Бага эмч

  1.  

9529

ОЖ97092623

Цогбадрах

Одсүрэн

ДО-ны техникч

  1.  

9512

ЦА71060168

Дэмбэрэл

Отгонтуяа

Бага эмч

  1.  

9527

УК89082141

Угтаабаяр

Отгонцэцэг

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9563

АЮ80041705

Хэнмэдэх

Отгончимэг

Бага эмч

  1.  

9519

АС93100421

Балжинням

Отгончулуун

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9542

ЙК82030104

Юндэн

Оюунбилэг

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9539

ШУ72112268

Дашзэвэг

Оюунгэрэл

Бага эмч

  1.  

9551

ЗН97032911

Отгондондог

Ренчинбямба

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9556

ЕЭ93051508

Чимэддорж

Рэнчинханд

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9552

ОЖ82072701

Гүнтэв

Соня

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9524

СП86010600

Гансүх

Тунгалагтуяа

ДО-ны техникч

  1.  

9566

РЭ83120901

Моюучулуун

Ундрал

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9521

МО79072901

Гялаан

Уранбилэг

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9515

ДИ94082905

Болд

Ууганбаяр

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9522

ГГ95041624

Алтанхуяг

Хишиг-Отгон

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9516

ТА97062821

Хүрэлбаатар

Цэндсүрэн

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9544

МИ73030512

Азарсүрэн

Цэрэндондов

ДО-ны техникч

  1.  

9509

АЮ75022228

Рэнцэндорж

Чимиддулам

Лабораторийн техникч/лаборант

  1.  

9523

ПК85081021

Сайнжаргал

Чулуунцэцэг

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9525

ЖЛ93081108

Баваасан

Энх-Амгалан

УАУ-ы сувилагч

  1.  

9561

НЩ97010101

Хүрэлбаатар

Энхгэрэл

Хөдөлгөөн засалч

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 10:00 цаг 

ЭМХТ-ийн II байр 2-р давхар 

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9505

УУ92050471

Батбаатар

Алтангэрэл

Эх баригч

  1.  

9570

ХВ80050603

Отгон

Бадамханд

Сувилагч

  1.  

9580

АО88102924

Цэдэндорж

Баяржаргал

Сувилагч

  1.  

9548

ЗН81022102

Сугирсүрэн

Бямбасүрэн

Эх баригч

  1.  

9581

ИЖ94121306

Гантуяа

Ганзаяа

Сувилагч

  1.  

9518

ЧП70102021

Гончиг

Гантөгс

Эх баригч

  1.  

9554

ЖК93012401

Бат-эрдэнэ

Гийхнаран

Эх баригч

  1.  

9572

ЧВ87020361

Гансүх

Гэрэлтуяа

Сувилагч

  1.  

9577

ЙА88092201

Санжмятав

Долгорсүрэн

Сувилагч

  1.  

9584

ЗГ91102807

Бибиш

Дэжид

Сувилагч

  1.  

9511

ЗЮ93112205

Батдорж

Жавзандулам

Эх баригч

  1.  

9579

ЖЯ92010449

Нэргүй

Мөнгөнчимэг

Сувилагч

  1.  

9585

ДО93102701

Чилхаа

Мөнхзаяа

Сувилагч

  1.  

9531

ДЮ72022109

Чойнбол

Мөнхнасан

Эх баригч

  1.  

9513

ОЙ91072805

Оюутан

Нямгэрэл

Эх баригч

  1.  

9582

АР87070707

Мягмарсүрэн

Отгонзаяа

Сувилагч

  1.  

9517

ЕЙ94020206

Гантөмөр

Отгончимэг

Эх баригч

  1.  

9568

ЛЖ96031403

Энхболд

Пүрэвсүрэн

Сувилагч

  1.  

9567

АН88090307

Цоггэрэл

Соёл-эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9574

АЙ93063000

Гантөмөр

Сувд-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9550

БЛ95123105

Жалгасбек

Сунхар

Эх баригч

  1.  

9573

ВЭ66020466

Доржхорол

Цацрал

Сувилагч

  1.  

9569

УП93033143

Нямбаяр

Цэенрэгзэн

Сувилагч

  1.  

9555

ЦГ69092108

Пүрэвсүрэн

Энхжаргал

Эх баригч

  1.  

9578

ХВ70011763

Гонгор

Энхтуяа

Сувилагч

  1.  

9575

АЭ75110208

Хорлоо

Энхтүвшин

Сувилагч

  1.  

9576

ФД90121401

Энхбаяр

Энхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9571

НЩ95050401

Дуламсүрэн

Эрдэнэжамц

Сувилагч

  1.  

9583

ВЮ87120603

Ундрах

Эрдэнэсувд

Сувилагч

  1.  

9526

ОТ84100166

Хөхөө

Янжин

Эх баригч

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 10:00 цаг 

ЭМХТ-ийн II байр 3-р давхар 

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9592

ПМ91012103

Хашхүү

Ариунаа

Сувилагч

  1.  

9606

РЭ94062307

Баянбилэг

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9595

ВР95022704

Амаржаргал

Баяртуул

Сувилагч

  1.  

9608

ЖЯ94011220

Баярсайхан

Баярчимэг

Сувилагч

  1.  

9614

ЧВ70062703

Бадамдорж

Болормаа

Сувилагч

  1.  

9589

МА93012303

Энхбат

Бямбажаргал

Сувилагч

  1.  

9588

ОЮ95020611

Жаргалсайхан

Ганбаяр

Сувилагч

  1.  

9618

ТК90071711

Жаргалсайхан

Долгион

Сувилагч

  1.  

9600

ПЕ96102302

Гансүх

Дугармаа

Сувилагч

  1.  

9593

ХВ76022908

Ест

Ламаачамаа

Сувилагч

  1.  

9587

ИГ95011706

Тогтохбаяр

Лхамсүрэн

Сувилагч

  1.  

9594

ШЗ63111269

Шар

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9611

АС82021306

Моломжамц

Нандинцэцэг

Сувилагч

  1.  

9620

ОЕ96070503

Дамдиндорж

Нармандах

Сувилагч

  1.  

9612

НР79033062

Рэнцэндорж

Наянцэцэг

Сувилагч

  1.  

9604

ИО74112400

Дашпунцаг

Номхон

Сувилагч

  1.  

9598

ЦА72080703

Балдан

Одончимэг

Сувилагч

  1.  

9615

ПО79052902

Пүрэвжав

Отгондулам

Сувилагч

  1.  

9619

ЗМ96010409

Өсөхбаяр

Пунсанлхам

Сувилагч

  1.  

9597

КЮ91110206

Очирсүрэн

Рюунсүрэн

Сувилагч

  1.  

9602

ДК73011204

Сүхбаатар

Сайнхишиг

Сувилагч

  1.  

9586

ВС87091502

Сүхбат

Соёл-эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9617

ЛЮ97041301

Ариунболд

Солонго

Сувилагч

  1.  

9613

ПБ91092105

Эрдэнэбаатар

Тунгалагтамир

Сувилагч

  1.  

9601

ЙЕ87021205

Очирпүрэв

Туяацэцэг

Сувилагч

  1.  

9607

ЙЮ92113001

Уртнасан

Удвал

Сувилагч

  1.  

9616

УХ92052361

Эрдэнэбаатар

Удвал

Сувилагч

  1.  

9599

ТА95121722

Түвшинтөр

Урангоо

Сувилагч

  1.  

9609

СЭ86020864

Халтмаа

Хишигтогтох

Сувилагч

  1.  

9591

БЛ93100128

Талгатбек

Хыргауыл

Сувилагч

  1.  

9605

ТА94070900

Ариунболд

Цэрэннадмид

Сувилагч

  1.  

9596

АМ93032605

Батсайхан

Цэрэнпил

Сувилагч

  1.  

9610

УК90021521

Болдоо

Чинзаяа

Сувилагч

  1.  

9590

ГЮ86022405

Энхболд

Энхсүрэн

Сувилагч

  1.  

9603

ОЭ68030605

Баргиа

Энхтайван

Сувилагч

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 10:00 цаг 

ЭМХТ-ийн II байр 4-р давхар 

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9636

ШЕ84021562

Батбуриад

Алтанзул

Сувилагч

  1.  

9640

УК91030743

Алтанцэцэг

Амаржаргал

Сувилагч

  1.  

9624

АО86061705

Чадраабал

Амаржаргал

Сувилагч

  1.  

9632

ХН73112001

Ганбаатар

Амарзаяа

Сувилагч

  1.  

9623

ДЕ95050901

Нямдорж

Анхзаяа

Сувилагч

  1.  

9639

ОИ91031506

Намсрай

Анхтуяа

Сувилагч

  1.  

9629

АГ88012000

Нямдорж

Байгалмаа

Сувилагч

  1.  

9622

ШБ72082064

Дагва

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9646

СШ88042404

Оросоо

Буянхүү

Сувилагч

  1.  

9648

ГА95070809

Эрдэнэбат

Бямбадулам

Сувилагч

  1.  

9650

ЗЮ88041662

Мягмар

Ганпүрэв

Сувилагч

  1.  

9642

АБ91111601

Болдбаатар

Ганцэцэг

Сувилагч

  1.  

9645

ИЦ90040847

Баярманлай

Гүнчинсүрэн

Сувилагч

  1.  

9626

ОН98012006

Сүхбаатар

Гэрэлмаа

Сувилагч

  1.  

9627

РС92022625

Дамдинсүрэн

Дайдилмаа

Сувилагч

  1.  

9625

ИО94071204

Баярмөнх

Дуламсүрэн

Сувилагч

  1.  

9644

АП93012105

Самбуу

Дэлгэрмаа

Сувилагч

  1.  

9634

РО91082200

Наранчулуун

Мөнгөнзул

Сувилагч

  1.  

9631

ПП97031405

Эрхэмбаяр

Мөнгөнтуул

Сувилагч

  1.  

9647

ЕС79122801

Цоо

Нарангэрэл

Сувилагч

  1.  

9628

ПА96102606

Батсүх

Отгончимэг

Сувилагч

  1.  

9638

ОР94042708

Баттогтох

Оюун

Сувилагч

  1.  

9621

ЙИ91022121

Болд

Пүрэвдулам

Сувилагч

  1.  

9633

ОА95092101

Шаалуу

Ундармаа

Сувилагч

  1.  

9649

УП98022703

Баасандорж

Уянга

Сувилагч

  1.  

9635

СУ86090560

Хэнбээ

Хадчимэг

Сувилагч

  1.  

9630

АБ93021700

Түмэн-од

Цогзолмаа

Сувилагч

  1.  

9641

ЛК96031005

Цогбадрах

Цэвэлмаа

Сувилагч

  1.  

9643

ПМ93010302

Бямбадорж

Цэцэгжаргал

Сувилагч

  1.  

9637

КЗ88022328

Сугир

Шүрхүү

Сувилагч

 

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 14:00 цаг 

ЭМХТ-ийн II байр 1-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9665

ЧГ69010864

Доржготов

Алтантуяа

Сувилагч

  1.  

9667

ЛЮ95120101

Болдоо

Анхмаа

Сувилагч

  1.  

9700

ПЮ77093000

Дагвадорж

Баасанжаргал

Сувилагч

  1.  

9675

РЭ82111965

Энэбишбаатар

Баасанэоров

Сувилагч

  1.  

9681

СЧ86040689

Борхүү

Бадамхорол

Сувилагч

  1.  

9678

АЯ90100229

Жаргалсайхан

Байгалмаа

Сувилагч

  1.  

9702

ЗМ96071109

Батсүрэн

Бархасбаяр

Сувилагч

  1.  

9679

УП90091907

Лхагвадорж

Баянтунгалаг

Сувилагч

  1.  

9680

МФ83050900

Пүрэвчулуун

Баярмаа

Сувилагч

  1.  

9694

ЙГ70030204

Чинбат

Буянхишиг

Сувилагч

  1.  

9663

РН93013108

Эрдэнэ

Буянхишиг

Сувилагч

  1.  

9660

ЙР92021608

Батболд

Бямбасүрэн

Сувилагч

  1.  

9668

ИВ96110917

Пүрэвжав

Гандийбазар

Сувилагч

  1.  

9655

ВМ83060601

Нацагдорж

Гантуяа

Сувилагч

  1.  

9662

ИД90020108

Чилаажав

Ганцоож

Сувилагч

  1.  

9666

ЧЕ70112003

Лувсанцэрэн

Ганчимэг

Сувилагч

  1.  

9688

ЛИ94071905

Цэрэндорж

Гэрэлмаа

Сувилагч

  1.  

9696

ЙК91033000

Санжаа

Должинсүрэн

Сувилагч

  1.  

9683

РИ81071806

Цэрэндорж

Дуламсүрэн

Сувилагч

  1.  

9658

ЕС73040108

Дондол

Дэлгэрмаа

Сувилагч

  1.  

9659

ПЛ94060203

Хавлен

Жанаргүл

Сувилагч

  1.  

9693

ИН93100301

Базарзагд

Жанчив

Сувилагч

  1.  

9653

УЕ75041906

Гомбожав

Жимсээ

Сувилагч

  1.  

9697

ИБ91121905

Баярсайхан

Загдзүсэм

Сувилагч

  1.  

9670

МЗ94071421

Дашаа

Мөнгөнсарнай

Сувилагч

  1.  

9691

ИЦ97012804

Баясгалан

Мөнхзул

Сувилагч

  1.  

9677

ШБ74090961

Дагдан

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9701

МЬ81122401

Батмөнх

Мөнхчимэг

Сувилагч

  1.  

9669

ПЭ74100108

Гүцэв

Мягарсүрэн

Сувилагч

  1.  

9676

ОЮ96032507

Доржсүрэн

Нандинцэцэг

Сувилагч

  1.  

9656

РЗ93062906

Доржсүрэн

Оюумаа

Сувилагч

  1.  

9690

ЖК89012408

Чулуунбаатар

Оюунзул

Сувилагч

  1.  

9695

ПЕ93080506

Ганбат

Оюун-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9657

ВО92121504

Бат-эрдэнэ

Саруулбуян

Сувилагч

  1.  

9689

ИЙ75022506

Дамдинсүрэн

Тамир

Сувилагч

  1.  

9682

ОО96033109

Баянмөнх

Төгсбаяр

Сувилагч

  1.  

9685

ИЦ71022566

Чойноо

Ундармаа

Сувилагч

  1.  

9684

МД86080567

Таавал

Урангоо

Сувилагч

  1.  

9664

ПЗ96070707

Ганхуяг

Ууганцэцэг

Сувилагч

  1.  

9698

КА92052907

Цасчихэр

Ууганцэцэг

Сувилагч

  1.  

9687

СЮ88082408

Эрдэнэжаргал

Ууганчимэг

Сувилагч

  1.  

9673

ХБ86032401

Болд

Хишигжаргал

Сувилагч

  1.  

9651

АЭ66101501

Дашзэвэг

Цогт-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9654

СЮ76080261

Бааст

Цэрмаа

Сувилагч

  1.  

9692

ИЮ94060303

Ганхуяг

Цэрмаа

Сувилагч

  1.  

9699

ШБ72090669

Хандсүрэн

Цэцэгдарь

Сувилагч

  1.  

9686

ИЭ83020362

Сүхбаатар

Чимэдцогзол

Сувилагч

  1.  

9674

ПИ91090309

Орломжав

Шүр-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9671

ЕП94071709

Юра

Энхцоо

Сувилагч

  1.  

9672

ШД83121400

Гансүх

ЭНХЦЭЦЭГ

Сувилагч

  1.  

9652

ХМ79082321

Дагвадорж

Энхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9661

ЗП94061306

Содномдаржаа

Эрдэнэцэцэг

Сувилагч

 

 

 

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 14:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 2-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9724

БЕ93031003

Бекжан

Айшагүл

Сувилагч

  1.  

9714

ДИ88092004

Нацагдорж

Ариунзаяа

Сувилагч

  1.  

9711

БК93100500

Бeрдимурат

Ахeркe

Сувилагч

  1.  

9712

ЖЕ81062766

Баяртогтох

Балжмаа

Сувилагч

  1.  

9722

ЗП90121808

Бат-очир

Бальдирмаа

Сувилагч

  1.  

9730

АЖ96011805

Амарсанаа

Батдэлгэр

Сувилагч

  1.  

9732

ОЮ93021420

Болдбаатар

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9726

ОВ79112401

Бааст

Баярмаа

Сувилагч

  1.  

9723

ДВ78100401

Дагвасэд

Болормаа

Сувилагч

  1.  

9719

НП84012861

Даваадорж

Бямбасүрэн

Сувилагч

  1.  

9727

ОВ92100506

Пүрэвжав

Ганцэцэг

Сувилагч

  1.  

9713

АЮ91031503

Чулуунпүрэв

Дүүрэнжаргал

Сувилагч

  1.  

9718

УИ97012301

Баттөгс

Заяа

Сувилагч

  1.  

9716

ОЖ96081405

Нацагдорж

Золбоо

Сувилагч

  1.  

9704

ЧД71080607

Цэнд

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9709

МК91061801

Содномцэрэн

Мягмарсүрэн

Сувилагч

  1.  

9717

УК96092608

Мѳнхбат

Мѳнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9729

ВЕ97062600

Бат - ирээдүй

Насанцэнгэл

Сувилагч

  1.  

9707

НИ96052105

Отгонбаяр

Отгонжаргал

Сувилагч

  1.  

9705

АС89082403

Дагвадорж

Отгонцэцэг

Сувилагч

  1.  

9706

ГЙ97051901

Болормаа

Оюунбилэг

Сувилагч

  1.  

9728

ЙЗ94082008

Сүх-очир

Оюунгэрэл

Сувилагч

  1.  

9708

РИ78100701

Батттөмөр

Өлзийжаргал

Сувилагч

  1.  

9703

МЗ76070702

Маруш

Пүрэвсүрэн

Сувилагч

  1.  

9710

ЗЙ94100805

Чинзориг

Пүрэвцэрэн

Сувилагч

  1.  

9720

НН91060405

Мягмарсүрэн

Рэгзэдмаа

Сувилагч

  1.  

9731

ИО70112001

Сэдрагчаа

Рэнчинбадам

Сувилагч

  1.  

9725

СЕ94062422

Батхуяг

Саранзаяа

Сувилагч

  1.  

9715

РП88113007

Чүлтэмсүрэн

Цэцэгмаа

Сувилагч

  1.  

9721

АЭ85012465

Батбаяр

Энхтунсаг

Сувилагч

 

 

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 14:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 3-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9745

ЦГ66072301

Доржсодном

Алтантуяа

Сувилагч

  1.  

9747

ПЖ95121706

Ганзориг

Аръяабал

Сувилагч

  1.  

9740

ЦЖ68121402

Ухнаа

Батжаргал

Сувилагч

  1.  

9738

ВВ86123121

Пунцаг

Баярмаа

Сувилагч

  1.  

9735

УУ91070582

Боржигон

Болд

Сувилагч

  1.  

9761

ИБ71091803

Дондов

Бүрнээ

Сувилагч

  1.  

9753

КК89072304

Тунгалаг

Бямбадэлгэр

Сувилагч

  1.  

9758

ОБ97012348

Даваасүрэн

Ганчимэг

Сувилагч

  1.  

9763

ВГ90120327

Батнасан

Даваасүрэн

Сувилагч

  1.  

9767

ЙО90053004

Лхагвасүрэн

Дагюадорж

Сувилагч

  1.  

9756

ПЖ94110500

Дэчингончиг

Долгормаа

Сувилагч

  1.  

9737

ВЮ91062724

Батжаргал

Должинсүрэн

Сувилагч

  1.  

9736

ЙС96030807

Үүрийнтуяа

Март

Сувилагч

  1.  

9750

ЧЗ74082960

Аюуш

Мөнхтуяа

Сувилагч

  1.  

9739

УХ96101305

Алтантүлхүүр

Нандинэрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9752

УЮ90110803

Цэдэнсодном

Номин

Сувилагч

  1.  

9757

ЗА96060103

Отгонбаяр

Номинцэцэг

Сувилагч

  1.  

9754

АК95091701

Бямбацогт

Нямлхагва

Сувилагч

  1.  

9749

ДЭ77110303

Халимаг

Одмаа

Сувилагч

  1.  

9751

СФ88031201

Ганбаатар

Одогчимэг

Сувилагч

  1.  

9766

ОЗ82091507

Юнгэр

Отгонтуяа

Сувилагч

  1.  

9733

ХЕ71061902

Хорлоо

Оюунцэцэг

Сувилагч

  1.  

9746

ЖЛ91080709

Эрдэнэбаатар

Оюунцэцэг

Сувилагч

  1.  

9742

УЗ91100643

Сайнбуян

Оюун-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9744

ЖБ96072907

Намжилмаа

Сарантуяа

Сувилагч

  1.  

9762

ЖЗ85013008

Нина

Тогоонтөмөр

Сувилагч

  1.  

9741

ВЕ83121603

Базар

Тогосмаа

Сувилагч

  1.  

9734

ИУ96020205

Жамъяандагва

Урангоо

Сувилагч

  1.  

9765

ЙЮ90080203

Гантөмөр

Уранцэцэг

Сувилагч

  1.  

9760

ЙМ89101803

Болоо

Цэнд-Аюуш

Сувилагч

  1.  

9764

ГД73020032

Tөрөө

Цэцэн

Сувилагч

  1.  

9755

ИВ91030320

Цэвээнжав

Эрдэнэтуяа

Сувилагч

  1.  

9743

ПГ75120406

Дорж

Эрдэнэцэцэг

Сувилагч

  1.  

9748

АП93071501

Батмөнх

Эрдэнэчимэг

Сувилагч

  1.  

9759

НЛ90042969

Жадамба

Юмжинлхам

Сувилагч

 

 

 

 

 

2019.09.24-ны өдрийн 14:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 4-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9782

ЕП97062404

Энхзаяа

Алдармаа

Сувилагч

  1.  

9777

ФМ90112067

Авидолдой

Асемгүль

Сувилагч

  1.  

9791

ИА95011306

Намсрай

Баасандорж

Сувилагч

  1.  

9796

ИГ97030703

Санжрагчаа

Баасанжав

Сувилагч

  1.  

9780

МЕ95113005

Дамдин

Бадамцэцэг

Сувилагч

  1.  

9788

АЙ91100624

Бадамбат

Балжинням

Сувилагч

  1.  

9790

ДД91032310

Баярмагнай

Бат-Амгалан

Сувилагч

  1.  

9779

ИМ89091204

Цэрэннадмид

Баяржаргал

Сувилагч

  1.  

9797

ДА88101008

Махгал

Баярцэцэг

Сувилагч

  1.  

9793

ЗГ87112517

Санжаа

Гантулга

Сувилагч

  1.  

9792

ЦЖ79082962

Жадамба

Долгормаа

Сувилагч

  1.  

9784

ВН90081108

Мөнхбат

Долгормаа

Сувилагч

  1.  

9781

ЙЖ92052801

Дуламдорж

Дүүриймаа

Сувилагч

  1.  

9771

СЧ85072561

Жигмэддорж

Жавхлан

Сувилагч

  1.  

9783

ИС87092307

Мягмар

Ихтамир

Сувилагч

  1.  

9769

ФЖ78060203

Махгал

Мөнхзаяа

Сувилагч

  1.  

9794

ОА81071900

Олонбаяр

Нандинжаргал

Сувилагч

  1.  

9773

АА91032205

Цэдэнбал

Нандинэрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9774

ВМ82020605

Оргодол

Отгончимэг

Сувилагч

  1.  

9776

ОО90042721

Мягмар

Оюун

Сувилагч

  1.  

9778

ЧА73020269

Раднаа

Оюунбилэг

Сувилагч

  1.  

9795

АЮ71101101

Дашдэмбэрэл

Оюунтүлхүүр

Сувилагч

  1.  

9787

АВ96030904

Ишбалжир

Сайнхишигт

Сувилагч

  1.  

9772

СФ89062401

Эрдэнэчулуун

Халиун

Сувилагч

  1.  

9768

ГЮ95072801

Булган

Чулуунцэцэг

Сувилагч

  1.  

9789

ГМ88081504

Даваажав

Энхтуяа

Сувилагч

  1.  

9785

ЙЖ73092600

Сүндэв

Энхцоож

Сувилагч

  1.  

9770

АС95051309

Гантулга

Энхчимэг

Сувилагч

  1.  

9786

УП94042040

Баасандорж

Юмжирдулам

Сувилагч

  1.  

9775

ФД87122620

Равдандорж

Янжмаа

Сувилагч

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.09.25-ны өдрийн 10:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 1-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9808

УП94051728

Аманжал

Айсулеш

Сувилагч

  1.  

9832

ЙР90072202

Энхболд

Ариунжаргал

Сувилагч

  1.  

9834

НБ84012903

Пүрэвдорж

Ариунзаяа

Сувилагч

  1.  

9818

УК76031967

Хубаа

Баасанхүү

Сувилагч

  1.  

9847

БИ97041003

Улагван

Балапан

Сувилагч

  1.  

9828

УД93092324

Мягмар

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9799

ШЖ67010467

Сүнрэв

Баярмаа

Сувилагч

  1.  

9823

АА94930383

Бат

Болд

Сувилагч

  1.  

9798

РК90083118

Бүрэнтөгс

Болдбаяр

Сувилагч

  1.  

9821

ЖЯ91022823

Ангэрэл

Болортуяа

Сувилагч

  1.  

9824

ЦА73041600

Жарантай

Булган

Сувилагч

  1.  

9806

ЗЗ85122803

Ганбат

Бямбасүрэн

Сувилагч

  1.  

9848

ЛЖ86041104

Адъяа

Ганчимэг

Сувилагч

  1.  

9815

ШЕ77042009

Насанбуян

Гэрэлмаа

Сувилагч

  1.  

9827

ШГ76110306

Гантөмөр

Даваадулам

Сувилагч

  1.  

9830

НО85072069

Данзанжамц

Даваажаргал

Сувилагч

  1.  

9801

ИЮ84080868

Сүрэн

Дагиймаа

Сувилагч

  1.  

9846

УД76111669

Эрдэнэцогт

Долгор

Сувилагч

  1.  

9825

СЕ78082407

Алтанхуяг

Дэлгэрмаа

Сувилагч

  1.  

9836

ЛЕ85020803

Лхасүрэн

Дэлгэртуяа

Сувилагч

  1.  

9816

УД96081451

Саяа

Жанболот

Сувилагч

  1.  

9812

БЮ92081747

Тохтар

Камшат

Сувилагч

  1.  

9822

НФ81102101

Амаржаргал

Лхамхүү

Сувилагч

  1.  

9807

ОО96030708

Лхамаа

Марта

Сувилагч

  1.  

9829

ЗН96060603

Баярсайхан

Мөнхтамир

Сувилагч

  1.  

9809

АЮ94092307

Булгантамир

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9837

ИЛ78040628

Сумъяа

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9826

ЛИ71053161

Жигжидсүрэн

Намжилжав

Сувилагч

  1.  

9819

ГН95040101

Баттулга

Нандинцэцэг

Сувилагч

  1.  

9842

ОЛ95060703

Батзул

Нарангэрэл

Сувилагч

  1.  

9843

ПБ89070862

Мижээ

Нарантуяа

Сувилагч

  1.  

9813

ЧЙ66122808

Шагдар

Наранцэцэг

Сувилагч

  1.  

9802

АП95032003

Бумцэнд

Номин-Эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9820

ИЮ93122626

Нямдорж

Нямжав

Сувилагч

  1.  

9817

ОБ95062308

Цагаанцоож

Отгонбаяр

Сувилагч

  1.  

9845

РБ81070705

Бямбасүрэн

Оюунтуяа

Сувилагч

  1.  

9800

ЖН83121362

Цэрэнбат

Пүрэвжаргал

Сувилагч

  1.  

9803

ВН90110504

Баясгалан

Саранчимэг

Сувилагч

  1.  

9849

БЮ97020320

Бердихан

Светлана

Сувилагч

  1.  

9835

БД94062005

Кашубай

Станбул

Сувилагч

  1.  

9844

ПЮ95100923

Энхтайван

Сувдчимэг

Сувилагч

  1.  

9831

РН94082300

Нямочир

Ууганчимэг

Сувилагч

  1.  

9833

УВ90112620

Гүнсэн

Уянга

Сувилагч

  1.  

9839

УХ96062625

Цогтгэрэл

Уянга

Сувилагч

  1.  

9805

ОЖ94040601

Батчулуун

Хишгээ

Сувилагч

  1.  

9840

РЖ93030203

Ванчиндорж

Цогжаргал

Сувилагч

  1.  

9841

ПП84070804

Даваа

Цэнгэл

Сувилагч

  1.  

9811

МЖ96100304

Батбаяр

Цэцэгээ

Сувилагч

  1.  

9814

ОБ97010903

Бямбасүрэн

Энхсаруул

Сувилагч

  1.  

9804

ИЗ95121621

Батбаяр

Энхтүвшин

Сувилагч

  1.  

9838

ПЮ96100906

Мягмар

Энхчимэг

Сувилагч

  1.  

9810

СД92102203

Баярмагнай

Эрдэнэмаа

Сувилагч

 

 

 

 

 

2019.09.25-ны өдрийн 10:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 2-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9867

РГ97113006

Сансархүү

Азжаргал

Сувилагч

  1.  

9869

ЗЖ90042429

Доржоо

Алтангэрэл

Сувилагч

  1.  

9862

КИ90032404

Нянтай

Бадамсүрэн

Сувилагч

  1.  

9868

УЗ91073026

Алтанцэцэг

Болор

Сувилагч

  1.  

9879

ЛГ89040101

Мөнхбат

Болорцэцэг

Сувилагч

  1.  

9850

УК97041245

Отгонцэцэг

Булган

Сувилагч

  1.  

9856

ГЮ91033106

Уранчимэг

Булганцэцэг

Сувилагч

  1.  

9876

ПИ94071309

Бямбадорж

Бурмаа

Сувилагч

  1.  

9860

УХ93012525

Эрдэнэлхам

Бүжин

Сувилагч

  1.  

9857

ОК96101201

Оргилсайхан

Бямбацэцэг

Сувилагч

  1.  

9859

АК97060400

Батзориг

Даваасүрэн

Сувилагч

  1.  

9865

ПО94073001

Энхбаяр

Долгормаа

Сувилагч

  1.  

9861

ВТ91091326

Батсайхан

Мөнхзаяа

Сувилагч

  1.  

9858

АД93012303

Чанцал

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9854

ИЙ94102803

Цогтгэрэл

Нацаг

Сувилагч

  1.  

9852

ДЮ75032125

Лантуу

Номингэрэл

Сувилагч

  1.  

9874

БЭ89032827

Амантай

Нуржан

Сувилагч

  1.  

9872

ОП95081107

Давааням

Оролжав

Сувилагч

  1.  

9875

ХН65010462

Чогсомбаяр

Отгонсүрэн

Сувилагч

  1.  

9877

ЙЕ97031800

Намжилдорж

Охинтогтох

Сувилагч

  1.  

9864

ИА91122010

Сандагдорж

Очирбат

Сувилагч

  1.  

9878

ЦД73080101

Лувсандавга

Оюунномин

Сувилагч

  1.  

9853

ОЮ91101529

Цогоо

Сансармаа

Сувилагч

  1.  

9855

ДГ83111408

Дүнжмаа

Төгсбилэг

Сувилагч

  1.  

9863

ИЙ92031001

Лувсансувд

Уранцэцэг

Сувилагч

  1.  

9871

РЗ95120207

Наянтай

Үүрийнцолмон

Сувилагч

  1.  

9866

УК89030486

Цэнгэл

Цэцэгдэлгэр

Сувилагч

  1.  

9873

ЖЯ94072706

Хүрэлбаатар

Энхцацрал

Сувилагч

  1.  

9851

ИИ88020500

Лхагвасүрэн

Энхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9870

ОА91020609

Баатар

Янжмаа

Сувилагч

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.09.25-ны өдрийн 10:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 3-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9899

ЛБ90121207

Амгалбаатар

Алтанзул

Сувилагч

  1.  

9882

ДЮ70013001

Самбуухүү

Алтанчимэг

Сувилагч

  1.  

9910

КЖ89112802

Тоомой

Ангараг

Сувилагч

  1.  

9891

ЙЮ79120702

Даваасүрэн

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9912

ОЗ86071926

Жамбалсүрэн

Баярзаяа

Сувилагч

  1.  

9901

ББ82090421

Солдатхан

Бейбитгүл

Сувилагч

  1.  

9903

АЕ88110465

Пүрэвдагва

Болорцэцэг

Сувилагч

  1.  

9890

ОС91081706

Эрдэнэсүрэн

Бямба

Сувилагч

  1.  

9905

ПЛ95031000

Салимжан

Гүлнур

Сувилагч

  1.  

9897

СА94051708

Базаргүр

Долгоржав

Сувилагч

  1.  

9906

ЙА98090501

Эрдэнэтөгс

Долгорням

Сувилагч

  1.  

9900

АМ77021300

Баттөмөр

Доржханд

Сувилагч

  1.  

9895

РЗ97040206

Энхтүвшин

Лхагвабаяр

Сувилагч

  1.  

9896

ЙИ94102529

Доржхорлоо

Лхам

Сувилагч

  1.  

9911

ИЗ92122102

Пүрэврагчаа

Мөнхжаргал

Сувилагч

  1.  

9892

ИЮ93122136

Сумъяа

Мягмаржав

Сувилагч

  1.  

9881

КД96091904

Мөнхбаяр

Нандинболор

Сувилагч

  1.  

9894

НЬ81102260

Түмэннасан

Одгэрэл

Сувилагч

  1.  

9885

ТИ88060968

Ганхуяг

Одончимэг

Сувилагч

  1.  

9889

ЖЮ96111708

Батболд

Оргилмөрөн

Сувилагч

  1.  

9909

ГЙ96101408

Мөнхгэрэл

Отгонхорол

Сувилагч

  1.  

9888

МА92011301

Эрдэнэбилэг

Оюунчимэг

Сувилагч

  1.  

9884

ВЮ75060261

Цэдэнсодном

Оюунчулуун

Сувилагч

  1.  

9886

АР96012624

Баянцогт

Өнөрмаа

Сувилагч

  1.  

9908

МЙ95020703

Ганболд

Рэнцэнханд

Сувилагч

  1.  

9883

СЖ92082111

Цэцэгсайхан

Санчирбаяр

Сувилагч

  1.  

9904

РХ74012101

Баярмагнай

Сарантуяа

Сувилагч

  1.  

9880

УП89040287

Доржготов

Тунгаамаа

Сувилагч

  1.  

9893

УШ92070203

Батмөнх

Уянга

Сувилагч

  1.  

9907

ВТ90010506

Мөнхөө

Үүрцайх

Сувилагч

  1.  

9887

БЮ74052807

Хадис

Хуралай

Сувилагч

  1.  

9898

РК85053102

Лүмбэнгарав

Цэнд-Аюуш

Сувилагч

  1.  

9902

ПЗ90111608

Батбаяр

Цэцэгжаргал

Сувилагч

  1.  

9913

ОЛ96030502

Нордог

Шинэбилэг

Сувилагч

  1.  

9914

ДГ83032005

Түвшин

Эрдэнэцэцэг

Сувилагч

 

 

 

 

 

 

 

2019.09.25-ны өдрийн 10:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 4-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9944

РП93080124

Баяр

Анхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9917

НД84062365

Батбаяр

Ариунцэцэг

Сувилагч

  1.  

9940

РВ91050407

Намдарам

Баасандулам

Сувилагч

  1.  

9918

УЕ87041343

Мөнхбат

Батхишиг

Сувилагч

  1.  

9915

ЕЮ89091009

Алгаа

Батцэцэг

Сувилагч

  1.  

9941

КЮ91022701

Адъабаатар

Болортуяа

Сувилагч

  1.  

9920

ИО96040205

Янжиндулам

Буянжаргал

Сувилагч

  1.  

9942

ИА96082009

Ганболд

Ганцацрал

Сувилагч

  1.  

9934

СЮ82062303

Лхагважав

Дэлгэрцэцэг

Сувилагч

  1.  

9931

ИЭ86032401

Баатар

Мөнхсоёл

Сувилагч

  1.  

9916

МЛ92021109

Лхагвасүрэн

Мөнхцацрал

Сувилагч

  1.  

9929

ВР81010607

Чинзориг

Наранчимэг

Сувилагч

  1.  

9921

ИР93090527

Гаваа

Норжинсүрэн

Сувилагч

  1.  

9919

АИ87090201

Чулуун

Отгонбаяр

Сувилагч

  1.  

9935

ГА95122708

Эрдэнэдорж

Отгонбаяр

Сувилагч

  1.  

9924

ЛИ90032863

Сонинсүрэн

Отгонсүх

Сувилагч

  1.  

9930

ЕЭ95070106

Ганбат

Оюунномин

Сувилагч

  1.  

9926

ПО86030728

Гэндэнжамц

Оюунчулуун

Сувилагч

  1.  

9923

ЖЭ83012301

Нямсүрэн

Оюун-эрдэнэ

Сувилагч

  1.  

9925

ХН76092409

Отгон

Сарантуяа

Сувилагч

  1.  

9933

ДБ91090408

Энхтөр

Сэргэлэн

Сувилагч

  1.  

9932

ОМ94031708

Мажигсүрэн

Түвшинжаргал

Сувилагч

  1.  

9927

ОЕ89030905

Төрбат

Урантуяа

Сувилагч

  1.  

9938

ОО92021804

Адъяа

Цэнд-Аюуш

Сувилагч

  1.  

9928

ИТ95010806

Мөнх очир

Цэндсүрэн

Сувилагч

  1.  

9922

ОА96021302

Маамхүү

Цээсүрэн

Сувилагч

  1.  

9937

ХЗ72081403

Аюур

Чанцалдулам

Сувилагч

  1.  

9943

АР96012806

Эрдэнэбат

Чимэгбаяр

Сувилагч

  1.  

9939

ЖЯ91111909

Ганбат

Энхчимэг

Сувилагч

  1.  

9936

ГЮ97041908

Энхбаатар

Янжинлхам

Сувилагч

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019.09.25-ны өдрийн 14:00 цаг

ЭМХТ-ийн II байр 1-р давхар

Код

Регистер

Овог

Нэр

Шалгалт өгөх мэргэжил

  1.  

9989

БВ94012303

Серхан

Айнур

Сувилагч

  1.  

9968

ОГ84091406

Батэрдэнэ

Алтантуул

Сувилагч

  1.  

9979

ВР97110805

Баттөмөр

Амарзаяа

Сувилагч

  1.  

9959

РН87071365

Батмөнх

Амгаланбаяр

Сувилагч

  1.  

9993

АК94101502

Бат

Анхбаяр

Сувилагч

  1.  

9960

ДД82011120

Аюурзана

Ариунбаяр

Сувилагч

  1.  

9950

ПЛ95040624

Жайлухан

Аянур

Сувилагч

  1.  

9955

ДМ72050823

Ганжуурсүрэн

Байгалмаа

Сувилагч

  1.  

9988

ИЦ74052204

Банзрагч

Батзаяа

Сувилагч

  1.  

9991

ГМ94041001

Лхагвасүрэн

Батчимэг

Сувилагч

  1.  

9947

КВ88060407

Ёндонхүү

Буяндэлгэр

Сувилагч

  1.  

9952

СВ93120201

Дэлэгрсүрэн

Бүжидсүрэн

Сувилагч

  1.  

9951

УП93121305

Гантулга

Ганзаяа

Сувилагч

  1.  

9972

НЙ91112202

Лхагважав

Гантигчимэг

Сувилагч

  1.  

9995

ИН92122208

Даваацэрэн

Гүнсмаа

Сувилагч

  1.  

9976

ПО92090319

Бадамсүрэн

Гэнэндарам

Сувилагч

  1.  

9958

УП94072127

Энх

Гэрэлмаа

Сувилагч

  1.  

9964

ДЗ92010624

Лувсанжамц

Даваадарь

Сувилагч

  1.  

9992

СЦ82012909

Агваанзундуй

Даваажаргал

Сувилагч

  1.  

9945

ИЗ89051405

Данаасүрэн

Дагийдулам

Сувилагч

  1.  

9973

СЗ87092303

Ганзориг

Дарьхүү

Сувилагч

  1.  

9983

ЕЮ94061802

Ганхуяг

Дашмаа

Сувилагч

  1.  

9962

ГА94020807

Ганбат

Дөлгөөн

Сувилагч

  1.  

9982

УП98021101

Эрдэнэчулуун

Жавзанпагма

Сувилагч

  1.  

9986

ПГ74102909

Гонгор-ившин

Заяажаргал

Сувилагч

  1.  

9990

ЛМ94101707

Батбаяр

Мандахнаран

Сувилагч

  1.  

9980

ЦХ96071801

Батхуяг

Мөнхжин

Сувилагч

  1.  

9981

ИБ93032905

Чулуунтогтох

Мөнхзул

Сувилагч

  1.  

9985

ЛМ94010505

Батбаяр

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9974

ХА66052002

Оросоо

Мөнхцэцэг

Сувилагч

  1.  

9965

РЭ78081581

Төмөрбаатар

Нандинцэцэг

Сувилагч

  1.  

9984

НЮ72022401

Зэсэмжав

Нарантуяа

Сувилагч

  1.  

9949

ХЛ85090764

Дугаржав

Наранцацрал

Сувилагч

  1.  

9994

ПИ89102208

Хаянхярваа

Нямзаяа

Сувилагч

  1.  

9963

ЗМ77103107

Эрдэнэбазар

Отгонтуяа

Сувилагч

  1.  

9966

ТА89010500

Жаргалсайхан

Отгонцэцэг

Сувилагч

  1.  

9957

ЛЮ82082706

Цэрэнбалтав

Оюуннаран

Сувилагч

  1.  

9975

ЗК88111607

Эрхэмбаатар

Өлзийжаргал

Сувилагч

  1.  

9971

СЗ77050508

Зэсээр

Өлзийнэмэх

Сувилагч

  1.  

9961

ДА81112609

Ониг

Пүрэвсүрэн

Сувилагч

  1.  

9956

АЖ97032005

Чулуунбат

Пүрэвханд

Сувилагч

  1.  

9997

ЦГ570701

Шонхор

Түвшинжаргал

Сувилагч

  1.  

9987

ЕЮ89072221

Нармандах

Хонгорзул

Сувилагч

  1.  

9977

ЕЭ70050887

Бавуубазар

Хоролмхх

Сувилагч

  1.  

9946

ЧБ83021966

Шоовдорсүрэн

Цэнгэлжаргал

Сувилагч

  1.  

9953

РЭ91040949

Цолмон

Цэрэнчимэд

Сувилагч

  1.  

9948

ЦВ59122562

Бямбасүрэн

Цэцэгмаа

Сувилагч

  1.  

9969

НФ91061006

Адъяа

Чанцалдулам

Сувилагч

  1.  

9970

ПД94090300

Самбуу

Энхтуяа

Сувилагч

  1.  

9967

ЙЮ01291400

Мөнхбаяр

Энхчимэг

Сувилагч

  1.  

9978

ЗМ97041923

Цолмонбуд

Эрдэнэбямба

Сувилагч

  1.  

9954

УХ94073123

Зандансүрэн

Янжинлхам

Сувилагч