Мэдээ:
  • Төрөлт: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар 64 769 эх төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 657 төрөлтөөр буюу 1.0 хувиар өссөн байна. Амьд төрсөн хүүхэд: 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар улсын хэмжээнд 65 270 хүүхэд амьд төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 754 хүүхдээр буюу 1.2 хувиар өсчээ. Төрөлтийн түвшин 1000 хүн амд 20.7 байна. Амьд төрсөн хүүхдийн 33 460 буюу 51.3 хувь нь хүү, 31 810 буюу 48.7 хувь нь охин байна. Эхийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар эхийн эндэгдлийн 15 тохиолдол бүртгэгдэж, 100 000 амьд төрөлтөд 23.0 байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үетэй ижил хэдий ч 100 000 амьд төрөлтөд 0.3-оор буурсан байна. Нялхсын эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар нялхсын эндэгдлийн 855 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 13.1 ногдож байгаа нь өнгөрсөн оны мөн үетэй харьцуулахад 11 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 0.3-оор буурсан үзүүлэлттэй байна. Тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдэл: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар тав хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдлийн 1031 тохиолдол бүртгэгдэж, 1000 амьд төрөлтөд 15.8 ногдож байгаа нь өмнөх оны мөн үетэй харьцуулахад 58 тохиолдлоор буюу 1000 амьд төрөлтөд 1.1-оор буурсан байна. Нас баралт: 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар улсын хэмжээнд нас баралтын 14 265 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 96 тохиолдлоор буурсан байна. Нас баралтын түвшин 1000 хүн амд 4.5 байна. Халдварт өвчин: Улсын хэмжээнд 2019 оны эхний 10 сарын байдлаар 28 төрлийн 36 030 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж, 10 000 хүн амд 111.3 ногдож байна. Өмнөх оны мөн үеэс 1732 тохиолдлоор буюу 10 000 хүн амд ногдох өвчлөл 3.4-оор нэмэгдсэн байна.
4 САРЫН ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН АНХААРАЛД

ШАЛГАЛТ ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ХӨГЖЛИЙН ТӨВИЙН 2-Р БАЙРАНД 4-Р САРЫН 18, 19-НД ЗОХИОН БАЙГУУЛАГДАНА.

 

ШАЛГАЛТАНД ИРЭХДЭЭ ДАРААХ ЗҮЙЛИЙГ АВЧИРНА УУ.

  • ШАЛГАЛТАНД БҮРДҮҮЛЭХ МАТЕРИАЛ
  • ШАЛГАЛТЫН ТӨЛБӨР
  • ДИПЛОМ /ЭХ ХУВИАРАА/
  • ИРГЭНИЙ ҮНЭМЛЭХ /ЭХ ХУВИАРАА/
  • ХАРАНДАА, БАЛЛУУР

 

 БҮРТГЭЛ ШАЛГАЛТ ЭХЛЭХЭЭС 1 ЦАГИЙН ӨМНӨ ЭХЛЭНЭ.

БИЧИГ БАРИМТАА ЭХ ХУВИАР НЬ АВЧИРААГҮЙ БОЛОН БҮРТГЭЛЭЭС ХОЦОРСОН ТОХИОЛДОЛД

 5-Р САРЫН ШАЛГАЛТАД БҮРТГҮҮЛНЭ ҮҮ.

 

ТӨГСӨЛТИЙН ДАРААХ СУРГАЛТЫН АЛБА

 


 2013 ОНЫ 4-Р САРЫН 18-НД ЭМНЭЛГИЙН МЭРГЭЖЛИЙН ҮЙЛ АЖИЛЛАГАА ЭРХЛЭХ ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН НЭРС 

 

Овог

Нэр

Мэргэжил

Код

Хугацаа

Байршил

  1.  

Доржсүрэн

Ганцэцэг

Арьс гоо заслын эмч

1001

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Шаравжамц

Баатархүү

Дотрын эмч

1002

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Юкээ

Батсайхан

Дотрын эмч

1003

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Олцон

Оюунгэрэл

Дотрын эмч

1004

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дашдэмбэрэл

Туул

Дотрын эмч

1005

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Батсуурь

Батсайхан

Мэс заслын эмч

1006

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэрэндорж

Нямхүү

Мэс заслын эмч

1007

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Аюушжав

Хүрэлбаатар

Мэс заслын эмч

1008

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Баатаржав

Золзаяа

Хавдар судлалын эмч

1009

9.00-11.00

1-р давхрын заал

10.   

Ноост

Нямсүрэн

Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч

1010

9.00-11.00

1-р давхрын заал

11.   

Раднаабазар

Шинэхүү

Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч

1011

9.00-11.00

1-р давхрын заал

12.   

Ойдов

Оюнгэрэл

Чих хамар хоолойн эмч

1012

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

13.   

Түвшинбаяр

Өнөржаргал

Мэдрэлийн эмч

1013

9.00-11.00

1-р давхрын заал

14.   

Дашцэрэн

Уянга

Мэдрэлийн эмч

1014

9.00-11.00

1-р давхрын заал

15.   

Халтмай

Болороо

Дүрс оношлогооны эмч

1015

9.00-11.00

1-р давхрын заал

16.   

Шатарбал

Бүжинлхам

Дүрс оношлогооны эмч

1016

9.00-11.00

1-р давхрын заал

17.   

Уранчимэг

Аззаяа

Ерөнхий эмч

1017

9.00-11.00

1-р давхрын заал

18.   

Гомбосүрэн

Алтангэрэл

Ерөнхий эмч

1018

9.00-11.00

1-р давхрын заал

19.   

Гансүх

Алтансувд

Ерөнхий эмч

1019

9.00-11.00

1-р давхрын заал

20.   

Энхболд

Ануужин

Ерөнхий эмч

1020

9.00-11.00

1-р давхрын заал

21.   

Цэрэннамжил

Баасанжаргал

Ерөнхий эмч

1021

9.00-11.00

1-р давхрын заал

22.   

Раднаабазар

Баасанням

Ерөнхий эмч

1022

9.00-11.00

1-р давхрын заал

23.   

Данзанлхагва

Батбаяр

Ерөнхий эмч

1023

9.00-11.00

1-р давхрын заал

24.   

Цэнд-Аюуш

Батзориг

Ерөнхий эмч

1024

9.00-11.00

1-р давхрын заал

25.   

Батмөнх

Батсүрэн

Ерөнхий эмч

1025

9.00-11.00

1-р давхрын заал

26.   

Бат-Очир

Батчимэг

Ерөнхий эмч

1026

9.00-11.00

1-р давхрын заал

27.   

Баттөмөр

Баянзул

Ерөнхий эмч

1027

9.00-11.00

1-р давхрын заал

28.   

Бүжинлхам

Баясгалан

Ерөнхий эмч

1028

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

29.   

Адъяарагчаа

Болор

Ерөнхий эмч

1029

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

30.   

Эрдэнэбат

Билэгбаатар

Ерөнхий эмч

1030

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

31.   

Мягмарсүрэн

Болормаа

Ерөнхий эмч

1031

9.00-11.00

1-р давхрын заал

32.   

Ганболд

Булган

Ерөнхий эмч

1032

9.00-11.00

1-р давхрын заал

33.   

Дашдорж

Бямбажаргал

Ерөнхий эмч

1033

9.00-11.00

1-р давхрын заал

34.   

Зундуй

Гантөмөр

Ерөнхий эмч

1034

9.00-11.00

1-р давхрын заал

35.   

Ангираа

Гантулга

Ерөнхий эмч

1035

9.00-11.00

4-р давхрын заал

36.   

Оюунбаатар

Ганшагай

Ерөнхий эмч

1036

9.00-11.00

4-р давхрын заал

37.   

Энхбат

Гүррагчаа

Ерөнхий эмч

1037

9.00-11.00

4-р давхрын заал

38.   

Базаррагчаа

Даш

Ерөнхий эмч

1038

9.00-11.00

4-р давхрын заал

39.   

Нямаа

Дашзэвэг

Ерөнхий эмч

1039

9.00-11.00

4-р давхрын заал

40.   

Зулхүү

Дэлгэрсайхан

Ерөнхий эмч

1040

9.00-11.00

4-р давхрын заал

41.   

Санжаажамц

Золзаяа

Ерөнхий эмч

1041

9.00-11.00

4-р давхрын заал

42.   

Дашдондов

Мөнгөншагай

Ерөнхий эмч

1042

9.00-11.00

4-р давхрын заал

43.   

Туяа

Мөнхзул

Ерөнхий эмч

1043

9.00-11.00

4-р давхрын заал

44.   

Дамба

Наранцэцэг

Ерөнхий эмч

1044

9.00-11.00

4-р давхрын заал

45.   

Лхагвасүрэн

Наранчимэг

Ерөнхий эмч

1045

9.00-11.00

4-р давхрын заал

46.   

Харцага

Нарс

Ерөнхий эмч

1046

9.00-11.00

4-р давхрын заал

47.   

Батболд

Одончимэг

Ерөнхий эмч

1047

9.00-11.00

4-р давхрын заал

48.   

Ертай

Олжас

Ерөнхий эмч

1048

9.00-11.00

4-р давхрын заал

49.   

Санжаа

Отгонбүрэн

Ерөнхий эмч

1049

9.00-11.00

4-р давхрын заал

50.   

Цагаанхүү

Отгон-Эрдэнэ

Ерөнхий эмч

1050

9.00-11.00

4-р давхрын заал

51.   

Ёндонсамбуу

Оюун

Ерөнхий эмч

1051

9.00-11.00

4-р давхрын заал

52.   

Төмөрсүх

Оюунбилэг

Ерөнхий эмч

1052

9.00-11.00

4-р давхрын заал

53.   

Санжаабямба

Өлзийтүмэн

Ерөнхий эмч

1053

9.00-11.00

4-р давхрын заал

54.   

Лонжид

Солонго

Ерөнхий эмч

1054

9.00-11.00

3-р давхрын заал

55.   

Даваажав

Төмөрбаатар

Ерөнхий эмч

1055

9.00-11.00

3-р давхрын заал

56.   

Лхагвасүрэн

Туяацацрал

Ерөнхий эмч

1056

9.00-11.00

3-р давхрын заал

57.   

Дашням

Ундармаа

Ерөнхий эмч

1057

9.00-11.00

3-р давхрын заал

58.   

Мандал

Уранбаилэг

Ерөнхий эмч

1058

9.00-11.00

3-р давхрын заал

59.   

Сэрээнэн

Урангоо

Ерөнхий эмч

1059

9.00-11.00

3-р давхрын заал

60.   

Батаа

Үүрийнтуяа

Ерөнхий эмч

1060

9.00-11.00

3-р давхрын заал

61.   

Наран

Уянга

Ерөнхий эмч

1061

9.00-11.00

3-р давхрын заал

62.   

Эрдэнэцогт

Халиун

Ерөнхий эмч

1062

9.00-11.00

3-р давхрын заал

63.   

Баатархуяг

Хандсүрэн

Ерөнхий эмч

1063

9.00-11.00

3-р давхрын заал

64.   

Бадарч

Хатанбаяр

Ерөнхий эмч

1064

9.00-11.00

3-р давхрын заал

65.   

Баатархүү

Хулан

Ерөнхий эмч

1065

9.00-11.00

3-р давхрын заал

66.   

Баасанбат

Цэдэв

Ерөнхий эмч

1066

9.00-11.00

3-р давхрын заал

67.   

Адъяа

Цэдэн-иш

Ерөнхий эмч

1067

9.00-11.00

3-р давхрын заал

68.   

Өлзийтогтох

Цэндхүү

Ерөнхий эмч

1068

9.00-11.00

3-р давхрын заал

69.   

Уртнасан

Цэрэндолгор

Ерөнхий эмч

1069

9.00-11.00

3-р давхрын заал

70.   

Банди

Чимэд

Ерөнхий эмч

1070

9.00-11.00

3-р давхрын заал

71.   

Оргил

Энхмаа

Ерөнхий эмч

1071

9.00-11.00

3-р давхрын заал

72.   

Рэнцэндорж

Энхдорж

Ерөнхий эмч

1072

9.00-11.00

3-р давхрын заал

73.   

Баатархүү

Энхжаргал

Ерөнхий эмч

1073

9.00-11.00

3-р давхрын заал

74.   

Октябрь

Эрдэнэтуяа

Ерөнхий эмч

1074

9.00-11.00

3-р давхрын заал

75.   

Зоригт

Даваадумаа

Хүүхдийн эмч

2001

13.00-15.00

4-р давхрын заал

76.   

Гунгаа

Оюунбилэг

Хүүхдийн эмч

2002

13.00-15.00

4-р давхрын заал

77.   

Гончигжамц

Чулуунцэцэг

Хүүхдийн эмч

2003

13.00-15.00

4-р давхрын заал

78.   

Цэрэнсодном

Эрдэнэбат

Хүүхдийн эмч

2004

13.00-15.00

4-р давхрын заал

79.   

Пүрэв

Баясгалан

Хүүхдийн эмч

2005

13.00-15.00

4-р давхрын заал

80.   

Алтангэрэл

Алимантуяа

НАСС

3001

13.00-15.00

4-р давхрын заал

81.   

Эрдэнэбат

Ариун

НАСС

3002

13.00-15.00

4-р давхрын заал

82.   

Дэлгэрсүрэн

Баасанжаргал

НАСС

3003

13.00-15.00

4-р давхрын заал

83.   

Жамбалсүрэн

Баярсүрэн

НАСС

3004

13.00-15.00

4-р давхрын заал

84.   

Тагар

Ганболд

НАСС

3005

13.00-15.00

4-р давхрын заал

85.   

Болд

Гантулга

НАСС

3006

13.00-15.00

4-р давхрын заал

86.   

Жамъян

Ганцэцэг

НАСС

3007

13.00-15.00

4-р давхрын заал

87.   

Ганболд

Гэрэлмаа

НАСС

3008

13.00-15.00

3-р давхрын заал

88.   

Ганболд

Золжавхлан

НАСС

3009

13.00-15.00

3-р давхрын заал

89.   

доржгочоо

Мөнхзул

НАСС

3010

13.00-15.00

3-р давхрын заал

90.   

Гаваа

Отгонбаяр

НАСС

3011

13.00-15.00

3-р давхрын заал

91.   

Юндэнноров

Түвшинтөр

НАСС

3012

13.00-15.00

3-р давхрын заал

92.   

Шараваа

Цэрэндолгор

НАСС

3013

13.00-15.00

3-р давхрын заал

93.   

Гүрүүдиваа

Энхзаяа

НАСС

3014

13.00-15.00

3-р давхрын заал

94.   

Хайдав

Янжиндолгор

НАСС

3015

13.00-15.00

3-р давхрын заал

95.   

Дамбийжануй

Баярчимэг

УАУ эмч

4001

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

96.   

Цэвээндорж

Буянхишиг

УАУ эмч

4002

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

97.   

Ганболд

Ганчимэг

УАУ эмч

4003

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

98.   

Мөнхдавга

Даваа

УАУ эмч

4004

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

99.   

Цогтсайхан

Жавхланбаатар

УАУ эмч

4005

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Алтанцоож

Жаргалтуяа

УАУ эмч

4006

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Очгэрэл

Мөнхчимэг

УАУ эмч

4007

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Өлзий-орших

Нямсүрэн

УАУ эмч

4008

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Сахъяа

Одончимэг

УАУ эмч

4009

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

төмөржав

Оюунсүх

УАУ эмч

4010

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Галбадрах

Солонго

УАУ эмч

4011

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Лутхад

Сэлэнгэ

УАУ эмч

4012

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ванчин

Төмөрбаатар

УАУ эмч

4013

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Алтангэрэл

Тунгалаг

УАУ эмч

4014

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дистэй

Тунгалаг

УАУ эмч

4015

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Юра

Туулхүү

УАУ эмч

4016

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Энхжаргал

Хонгорзул

УАУ эмч

4017

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Эрдэнэ

Энхгэрэл

УАУ эмч

4018

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Самбалдондов

Алтантуяа

Эм зүйч

5001

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэрэндулам

Алтанцэцэг

Эм зүйч

5002

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэрэндулам

Алтанцэцэг

Эм зүйч

5003

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Чимэд

Байгалмаа

Эм зүйч

5004

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Хувьтай

Батцэцэг

Эм зүйч

5005

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

намжилсүрэн

Баярням

Эм зүйч

5006

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дэндэв

Баярцэнгэл

Эм зүйч

5007

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Нанжид

Болдбаатар

Эм зүйч

5008

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бүдсүрэн

Болормаа

Эм зүйч

5009

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мягмарцэрэн

Бямбарагчаа

Эм зүйч

5010

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Чулуунбаатар

Ганцэцэг

Эм зүйч

5011

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Цогтсайхан

Ганчимэг

Эм зүйч

5012

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Энхбат

Гэрэлтуяа

Эм зүйч

5013

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Жаргалсайхан

Дэлгэрсайхан

Эм зүйч

5014

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Цэнджав

Мөнхбаясгалан

Эм зүйч

5015

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Ганбаатар

Мөнхзул

Эм зүйч

5016

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

төмөрбат

Мөнхсайхан

Эм зүйч

5017

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Амгаабазар

Нэргүй

Эм зүйч

5018

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Пунцаг

Отгонбаяр

Эм зүйч

5019

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Гантулга

Отгончимэг

Эм зүйч

5020

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Доржсүрэн

Саран

Эм зүйч

5021

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Лхагвадорж

Хишигбаяр

Эм зүйч

5022

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Даваацэрэн

Түвшинжаргал

Эм зүйч

5023

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Ганболд

Тунгалагмаа

Эм зүйч

5024

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Жадамба

Уянга

Эм зүйч

5025

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Огтбиш

Цэнгэл

Эм зүйч

5026

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Даваадавга

Цэндсүрэн

Эм зүйч

5027

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Өлзийбат

Чандмань

Эм зүйч

5028

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Гэрэл

Чойжил

Эм зүйч

5029

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Сэдэд

Элбэрэлт

Эм зүйч

5030

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Найдансүрэн

Энхбаяр

Эм зүйч

5031

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Бадарч

Энхзаяа

Эм зүйч

5032

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Уламбаяр

Энхнасан

Эм зүйч

5033

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Дорлиг

Энхтуяа

Эм зүйч

5034

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Готов

Энхцацрал

Эм зүйч

5035

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Төмөрбаатар

Эрдэнэбулган

Эм зүйч

5036

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Пүрэвжав

Эрдэнэцэцэг

Эм зүйч

5037

9.00-11.00

4-р давхрын заал

  1.  

Батбаяр

Ариунзаяа

Бага эмч

6001

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Пүрэвжав

Баянжаргал

Бага эмч

6002

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Лхагваа

Баярмаа

Бага эмч

6003

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Чойндон

Болорсайхан

Бага эмч

6004

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Александр

Болортуяа

Бага эмч

6005

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Цогоо

Ган-Эрдэнэ

Бага эмч

6006

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Сандаг

Даваасамбуу

Бага эмч

6007

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Ержан

Жаныл

Бага эмч

6008

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Зинамэдэр

Намжилмаа

Бага эмч

6009

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Монхор

Наранчимэг

Бага эмч

6010

13.00-15.00

4-р давхрын заал

  1.  

Дорж

Оюунсоёмбо

Бага эмч

6011

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Ням

Өнөрцэнгэл

Бага эмч

6012

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Чогдондорж

Санжидмаа

Бага эмч

6013

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Туяа

Санжаасүрэн

Бага эмч

6014

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Төгсжаргал

Түвшин-Энх

Бага эмч

6015

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Түмэнтөр

Уранчимэг

Бага эмч

6016

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баатар

Хашчулуун

Бага эмч

6017

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Дамдин

Чулуунхорол

Бага эмч

6018

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Дамдин

Эрдэнэчимэг

Бага эмч

6019

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Гантөмөр

Янжиндулам

Бага эмч

6020

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Халзан

Азжаргал

Бага эмч сувилагч

6021

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Бумцэнд

Алтанцэцэг

Бага эмч сувилагч

6022

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Цэнд

Батжаргал

Бага эмч сувилагч

6023

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баттулга

Баясалмаа

Бага эмч сувилагч

6024

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мэндбаяр

Болортуяа

Бага эмч сувилагч

6025

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бат-дэлгэр

Гансүх

Бага эмч сувилагч

6026

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Тойман

Гүлзат

Бага эмч сувилагч

6027

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мэймэш

Гулжан

Бага эмч сувилагч

6028

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Сүхбаатар

Гурванчулуун

Бага эмч сувилагч

6029

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бямбажав

Долгормаа

Бага эмч сувилагч

6030

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Жамбазундуй

Зэсэн

Бага эмч сувилагч

6031

13.00-15.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Бямбажав

Ичинхорлоо

Бага эмч сувилагч

6032

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Зейнэл

Кэйнжегүл

Бага эмч сувилагч

6033

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Сундуй

Мөнхбаяр

Бага эмч сувилагч

6034

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мягмарсүрэн

Мөнхзаяа

Бага эмч сувилагч

6035

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дорж

Мөнхнаран

Бага эмч сувилагч

6036

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мягмар

Мөнхтөгс

Бага эмч сувилагч

6037

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Лхамсүрэн

Мөнхтуул

Бага эмч сувилагч

6038

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Жигжгээ

Отгонгэрэл

Бага эмч сувилагч

6039

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

нямсүрэн

Өнөржаргал

Бага эмч сувилагч

6040

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ганбямба

Пүрэвдорж

Бага эмч сувилагч

6041

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Батцэгэл

Пүрэвдулам

Бага эмч сувилагч

6042

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дорждаш

Хишигжаргал

Бага эмч сувилагч

6043

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Даваасүрэншиг

Чанцалдулам

Бага эмч сувилагч

6044

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Пүрэвжал

Чанцалдулам

Бага эмч сувилагч

6045

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Доржнямбуу

Чимэдцогзол

Бага эмч сувилагч

6046

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Лувсанжамц

Чойдорж

Бага эмч сувилагч

6047

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Баяржаргал

Шинэтуяа

Бага эмч сувилагч

6048

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Нэргүй

Эрдэнэтуяа

Бага эмч сувилагч

6049

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ядам

Эрдэнэчимэг

Бага эмч сувилагч

6050

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мөнхсайхан

Гантүшиг

УЭБЭС

6051

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Буянбат

Саранчимэг

УЭБЭС

6052

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шоовдор

 Азжаргал

Эм найруулагч

7001

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Отгонбаяр

Алимаа

Эм найруулагч

7002

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Баярсайхан

Амарбямба

Эм найруулагч

7003

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шарав

Ариунзаяа

Эм найруулагч

7004

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шогой

Бадамцэцэг

Эм найруулагч

7005

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Түмэндэмбэрэл

Батгэрэл

Эм найруулагч

7006

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ганбаатар

Батцэцэг

Эм найруулагч

7007

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Чагнаадорж

Батчимэг

Эм найруулагч

7008

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цагаанхүү

Баярцэцэг

Эм найруулагч

7009

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Тэнцоо

Болормаа

Эм найруулагч

7010

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дарханжаргал

Болортуяа

Эм найруулагч

7011

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Дугаржав

Гантулга

Эм найруулагч

7012

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бавуудорж

Должинсүрэн

Эм найруулагч

7013

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Гантөмөр

Дэлгэрмаа

Эм найруулагч

7014

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баатар

Ёолок

Эм найруулагч

7015

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Чойдорж

Жаргал

Эм найруулагч

7016

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Гагарин

Майра

Эм найруулагч

7017

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Батхишиг

Мөнгөнзагас

Эм найруулагч

7018

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Жигдэн

Мөнх-очир

Эм найруулагч

7019

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баатар

Мөнхцэцэг

Эм найруулагч

7020

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Жанциврэнцин

Мөнхцэцэг

Эм найруулагч

7021

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баянмандал

Мөнхчимэг

Эм найруулагч

7022

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Лхагважав

Нарандалай

Эм найруулагч

7023

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Цэрэндорж

Отгон

Эм найруулагч

7024

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Ласран

Отгонбаатар

Эм найруулагч

7025

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Даваа

Оюун

Эм найруулагч

7026

13.00-15.00

3-р давхрын заал

  1.  

Лхагвасүрэн

Өнөрзаяа

Эм найруулагч

7027

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мөнхбат

Өнөрсайхан

Эм найруулагч

7028

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мөнхбаяр

Пүрэвжаргал

Эм найруулагч

7029

13.00-15.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Банди

Солонго

Эм найруулагч

7030

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Пүрэвдорж

 Сэлэнгэ

Эм найруулагч

7031

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Диен

Тунгалаг

Эм найруулагч

7032

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Тунгалаг

Туяацэцэг

Эм найруулагч

7033

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бааст

Ууугантуяа

Эм найруулагч

7034

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ядамдорж

Цэрэнпил

Эм найруулагч

7035

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шилэг

Цэцэгсүрэн

Эм найруулагч

7036

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Баасн

Чимэдравдан

Эм найруулагч

7037

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэнджав

Чогсомжав

Эм найруулагч

7038

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Пэрэнлэйжамц

Эрдэнэтулга

Эм найруулагч

7039

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Зоригт

Эрдэнэцэцэг

Эм найруулагч

7040

13.00-15.00

1-р давхрын заал

 

 

2013 ОНЫ 4-Р САРЫН 19-НД ЭМНЭЛГИЙН МЭРГЭЖЛИЙН ҮЙЛ АЖИЛЛАГАА ЭРХЛЭХ ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН НЭРС 

 

 

Овог

Нэр

Мэргэжил

Код

Хугацаа

Байршил

  1.  

Хүдэрчулуун

Адъяа

Сувилагч

9001

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Молайган

Айна

Сувилагч

9002

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Нали

Алиа

Сувилагч

9003

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Басан

Алимаахүү

Сувилагч

9004

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Гэрэлбаатар

Алтанцоож

Сувилагч

9005

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цогтоо

Алтанцэцэг

Сувилагч

9006

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ганбаатар

Амарцэцэг

Сувилагч

9007

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Пүрвээ

Амгаланзаяа

Сувилагч

9008

9.00-11.00

1-р давхрын заал

  1.  

Наянтай

Ариунаа

Сувилагч

9009

9.00-11.00

1-р давхрын заал

10.  

Мягмарренчин

Ариунаа

Сувилагч

9010

9.00-11.00

1-р давхрын заал

11.  

Ганчимэг

Ариунгоо

Сувилагч

9011

9.00-11.00

1-р давхрын заал

12.  

Жумагажы

Багжан

Сувилагч

9012

9.00-11.00

1-р давхрын заал

13.  

Ааш

Батдарь

Сувилагч

9013

9.00-11.00

1-р давхрын заал

14.  

Халтар

Баттуяа

Сувилагч

9014

9.00-11.00

1-р давхрын заал

15.  

Бат-Очир

Баянжаргал

Сувилагч

9015

9.00-11.00

1-р давхрын заал

16.  

Лхагвасүрэн

Баярмаа

Сувилагч

9016

9.00-11.00

1-р давхрын заал

17.  

Балчиндорж

Баярмаа

Сувилагч

9017

9.00-11.00

1-р давхрын заал

18.  

Батжаргал

Баярмаа

Сувилагч

9018

9.00-11.00

1-р давхрын заал

19.  

Кузур

Бейбэтгүл

Сувилагч

9019

9.00-11.00

1-р давхрын заал

20.  

Даваасамбуу

Болормаа

Сувилагч

9020

9.00-11.00

1-р давхрын заал

21.  

Нацагдорж

Болормаа

Сувилагч

9021

9.00-11.00

1-р давхрын заал

22.  

Галуутай

Болорцэцэг

Сувилагч

9022

9.00-11.00

1-р давхрын заал

23.  

Банди

Будсүрэн

Сувилагч

9023

9.00-11.00

1-р давхрын заал

24.  

Томсүрэн

Будьханд

Сувилагч

9024

9.00-11.00

1-р давхрын заал

25.  

Нэргүй

Булгамаа

Сувилагч

9025

9.00-11.00

1-р давхрын заал

26.  

Алтангэрэл

Булган

Сувилагч

9026

9.00-11.00

1-р давхрын заал

27.  

Дэмбээ

Булганхүү

Сувилагч

9027

9.00-11.00

1-рдавхрын заал

28.  

Буяннэмэх

Бурмаа

Сувилагч

9028

9.00-11.00

1-р давхрын заал

29.  

Цэрэнбат

Буянжаргал

Сувилагч

9029

9.00-11.00

1-р давхрын заал

30.  

Цэрэнчунт

Буянзаяа

Сувилагч

9030

9.00-11.00

1-р давхрын заал

31.  

Ганбаатар

Гантуяа

Сувилагч

9031

9.00-11.00

1-р давхрын заал

32.  

Наянтай

Гэрэлтуяа

Сувилагч

9032

9.00-11.00

1-р давхрын заал

33.  

Шоовой

Давааням

Сувилагч

9033

9.00-11.00

1-р давхрын заал

34.  

Ренчиндорж

Даваасүрэн

Сувилагч

9034

9.00-11.00

1-р давхрын заал

35.  

Сүхбат

Даваахүү

Сувилагч

9035

9.00-11.00

1-р давхрын заал

36.  

Бүрэнмэнд

Долгорсүрэн

Сувилагч

9036

9.00-11.00

1-р давхрын заал

37.  

Содном

Доржпагам

Сувилагч

9037

9.00-11.00

1-р давхрын заал

38.  

Муухай

Золзаяа

Сувилагч

9038

9.00-11.00

1-р давхрын заал

39.  

Төмөрбаатар

Жавзандулам

Сувилагч

9039

9.00-11.00

1-р давхрын заал

40.  

Хурмангази

Индира

Сувилагч

9040

9.00-11.00

1-р давхрын заал

41.  

Иков

Лхамжав

Сувилагч

9041

9.00-11.00

1-р давхрын заал

42.  

Зул

Лхамсүрэн

Сувилагч

9042

9.00-11.00

1-р давхрын заал

43.  

Батаа

Майцэцэг

Сувилагч

9043

9.00-11.00

1-р давхрын заал

44.  

Рина

Мөнгөнчулуун

Сувилагч

9044

9.00-11.00

1-р давхрын заал

45.  

Пүрэв

Мөнгөншагай

Сувилагч

9045

9.00-11.00

1-р давхрын заал

46.  

Пүрэв

Мөнгөншагай

Сувилагч

9046

9.00-11.00

1-р давхрын заал

47.  

Дондог

Мөнхбаяр

Сувилагч

9047

9.00-11.00

1-р давхрын заал

48.  

Элдэв

Мөнхгэрэл

Сувилагч

9048

9.00-11.00

1-р давхрын заал

49.  

дугарсүрэн

Мөнхзул

Сувилагч

9049

9.00-11.00

1-р давхрын заал

50.  

Дангаа

Мөнхнасан

Сувилагч

9050

9.00-11.00

1-р давхрын заал

51.  

Дажаа

Мөнхтуул

Сувилагч

9051

9.00-11.00

1-р давхрын заал

52.  

Алтанцэцэг

Мөнхтуяа

Сувилагч

9052

9.00-11.00

1-р давхрын заал

53.  

Эрдэнэ

Намжилмаа

Сувилагч

9053

9.00-11.00

1-р давхрын заал

54.  

Лүндэг

Наранханд

Сувилагч

9054

9.00-11.00

1-р давхрын заал

55.  

Лүндэг

Наранханд

Сувилагч

9055

9.00-11.00

1-р давхрын заал

56.  

Рэнцэн

Насанжаргал

Сувилагч

9056

9.00-11.00

1-р давхрын заал

57.  

Рэнцэндорж

Наянцэцэг

Сувилагч

9057

9.00-11.00

1-р давхрын заал

58.  

Хадбаатар

Номгонсүрэн

Сувилагч

9058

9.00-11.00

1-р давхрын заал

59.  

Соёлхүү

Номинцэцэг

Сувилагч

9059

9.00-11.00

1-р давхрын заал

60.  

Лувсангүнгэрэг

Нэргүй

Сувилагч

9060

9.00-11.00

1-р давхрын заал

61.  

Сандуйжав

Нямгэрэл

Сувилагч

9061

9.00-11.00

1-р давхрын заал

62.  

Лхүндэвдаваа

Нямжав

Сувилагч

9062

9.00-11.00

1-р давхрын заал

63.  

Базар

Отгондулам

Сувилагч

9063

9.00-11.00

4-р давхрын заал

64.  

Даваа-Очир

Отгонтуяа

Сувилагч

9064

9.00-11.00

4-р давхрын заал

65.  

Баяр

Отгонтуяа

Сувилагч

9065

9.00-11.00

4-р давхрын заал

66.  

Лхагва

Отгонцэрэн

Сувилагч

9066

9.00-11.00

4-р давхрын заал

67.  

Аюулгүй

Оюун

Сувилагч

9067

9.00-11.00

4-р давхрын заал

68.  

Цэрэн бат

Оюун жаргал

Сувилагч

9068

9.00-11.00

4-р давхрын заал

69.  

Баасансүрэн

Оюунханд

Сувилагч

9069

9.00-11.00

4-р давхрын заал

70.  

Дэмчиг

Оюунчимэг

Сувилагч

9070

9.00-11.00

4-р давхрын заал

71.  

Болд

Оюунчимэг

Сувилагч

9071

9.00-11.00

4-р давхрын заал

72.  

Лхагважав

Өнөржаргал

Сувилагч

9072

9.00-11.00

4-р давхрын заал

73.  

Тойв

Пүрэвсүрэн

Сувилагч

9073

9.00-11.00

4-р давхрын заал

74.  

Балжинням

Рэгзэдмаа

Сувилагч

9074

9.00-11.00

4-р давхрын заал

75.  

намсрай

Сарантуяа

Сувилагч

9075

9.00-11.00

4-р давхрын заал

76.  

Тогообор

Саранчимэг

Сувилагч

9076

9.00-11.00

4-р давхрын заал

77.  

Сейлхан

Серикүл

Сувилагч

9077

9.00-11.00

4-р давхрын заал

78.  

Жаргалсйахан

Соёлчимэг

Сувилагч

9078

9.00-11.00

4-р давхрын заал

79.  

Пүрэвжамц

Сувд

Сувилагч

9079

9.00-11.00

4-р давхрын заал

80.  

Билэгдэмбэрэл

Сэргэлэн

Сувилагч

9080

9.00-11.00

4-р давхрын заал

81.  

Ганболд

Төрцэцэг

Сувилагч

9081

9.00-11.00

4-р давхрын заал

82.  

Намсрайжав

Тунгалаг

Сувилагч

9082

9.00-11.00

4-р давхрын заал

83.  

Баярзоригт

Туяа

Сувилагч

9083

9.00-11.00

4-р давхрын заал

84.  

Болд

Туяа

Сувилагч

9084

9.00-11.00

4-р давхрын заал

85.  

Бадрах

Туяацэцэг

Сувилагч

9085

9.00-11.00

4-р давхрын заал

86.  

Чүлтэм

Ундрал

Сувилагч

9086

9.00-11.00

4-р давхрын заал

87.  

Жайжуу

Уранчимэг

Сувилагч

9087

9.00-11.00

4-р давхрын заал

88.  

Дондов

Уранчимэг

Сувилагч

9088

9.00-11.00

3-р давхрын заал

89.  

Батмөнх

Уртнасан

Сувилагч

9089

9.00-11.00

3-р давхрын заал

90.  

Наянжин

Уянга

Сувилагч

9090

9.00-11.00

3-р давхрын заал

91.  

Ломбодорж

Үржинханд

Сувилагч

9091

9.00-11.00

3-р давхрын заал

92.  

Лхагва-Очир

Хоролжав

Сувилагч

9092

9.00-11.00

3-р давхрын заал

93.  

Цогтбаатар

Цолмон

Сувилагч

9093

9.00-11.00

3-р давхрын заал

94.  

Ганбаатар

Цолмонтуяа

Сувилагч

9094

9.00-11.00

3-р давхрын заал

95.  

Дамбацэрэн

Цэвэлсүрэн

Сувилагч

9095

9.00-11.00

3-р давхрын заал

96.  

Гантөмөр

Цэнд-Аюуш

Сувилагч

9096

9.00-11.00

3-р давхрын заал

97.  

Сугар

Цэндхорол

Сувилагч

9097

9.00-11.00

3-р давхрын заал

98.  

Энхбаатар

Цэрэннадмид

Сувилагч

9098

9.00-11.00

3-р давхрын заал

99.  

Ваанчиг

Цэцэгдарь

Сувилагч

9099

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Чулуун

Цэцэгмаа

Сувилагч

9100

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Гончиг

Чимэдсүрэн

Сувилагч

9101

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Шаандар

Чимэдцэрэн

Сувилагч

9102

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Жаргал

Чинтулга

Сувилагч

9103

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Авина

Чулуунбаатар

Сувилагч

9104

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Дондов

Энхбаяр

Сувилагч

9105

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Мандал

Энхгэрэл

Сувилагч

9106

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Эрдэнэбат

Энхзаяа

Сувилагч

9107

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Лхагважав

Энхнаран

Сувилагч

9108

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Цэрэндаш

Энхтуяа

Сувилагч

9109

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Очиржанцан

Энхтуяа

Сувилагч

9110

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Нямсүрэн

Энхтуяа

Сувилагч

9111

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Баярмагнай

Энхтуяа

Сувилагч

9112

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Авирмэд

Энхцэцэг

Сувилагч

9113

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Жанжин

Энхцэцэг

Сувилагч

9114

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Батбаяр

Энхцэцэг

Сувилагч

9115

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Гантөмөр

Энэрэл

Сувилагч

9116

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Дорж

Эрдэнэцэцэг

Сувилагч

9117

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Дашцэрэн

Янжмаа

Сувилагч

9118

9.00-11.00

3-р давхрын заал

  1.  

Батсуурь

Даваадулам

Эх баригч

8001

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Олонбаяр

Дэлгэрмаа

Эх баригч

8002

13.00-15.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Баттулга

Мэндбаяр

Эх баригч

8003

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Лувсан

Нарантуяа

Эх баригч

8004

13.00-15.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Дамдинсүрэн

Нямжаргал

Эх баригч

8005

13.00-15.00

1-рдавхрын заал

  1.  

Сундуй

Оролзодмаа

Эх баригч

8006

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Навганцэрэн

Оюун

Эх баригч

8007

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Агванцэрэн

Оюунтүлхүүр

Эх баригч

8008

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Солтамурат

Рысхан

Эх баригч

8009

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Орги

Цэндсүрэн

Эх баригч

8010

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Батдэлгэр

Цэрэндулам

Эх баригч

8011

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Мижиддорж

Энхболд

Эх баригч

8012

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Даваа

Алтанцэцэг

Эх баригч бага эмч

8013

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Түмэндэмбэрэл

Алтаншагай

Эх баригч бага эмч

8014

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Товуусүрэн

Баттүлхүүр

Эх баригч бага эмч

8015

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Өлзийт

Баянбаатар

Эх баригч бага эмч

8016

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Луужаа

Баярхүү

Эх баригч бага эмч

8017

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэдэнбаяр

Баярхүү

Эх баригч бага эмч

8018

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Аануужав

Болормаа

Эх баригч бага эмч

8019

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Нямаа

Гансэлэм

Эх баригч бага эмч

8020

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шийтэв

Ганчимэг

Эх баригч бага эмч

8021

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Халтмай

Мөнхбаяр

Эх баригч бага эмч

8022

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Батхүү

Мөнхцэцэг

Эх баригч бага эмч

8023

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Даваасүрэн

Мядагсүрэн

Эх баригч бага эмч

8024

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Бүдбазар

Нансалмаа

Эх баригч бага эмч

8025

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Арцсэд

Наранцэцэг

Эх баригч бага эмч

8026

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Ягаанбанди

Отгон

Эх баригч бага эмч

8027

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Цэрэнгомбо

Оюунцэцэг

Эх баригч бага эмч

8028

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Сүрэнжав

Уртнасанжаргал

Эх баригч бага эмч

8029

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Шугарсүрэн

Цацрал

Эх баригч бага эмч

8030

13.00-15.00

1-р давхрын заал

  1.  

Чогжин

Эрдэнэцэцэг

Эх баригч бага эмч

8031

13.00-15.00

1-р давхрын заал